"Najstraszniejszy człowiek świata" może walczyć na Narodowym. Szef KSW ujawnia

Martin Lewandowski na "Kanale Sportowym" wyjawił, że KSW jest zainteresowane walką z udziałem "najstraszniejszego człowieka świata", który mógłby zawalczyć na PGE Narodowym. Właściciel federacji wypowiedział się także na temat freak fighterów na gali Colosseum 2.

W piątek organizacja KSW oficjalnie potwierdziła, że 3 czerwca 2023 roku fani MMA będą światkami gali na PGE Narodowym. W sieci pojawiły się już spekulacje na temat potencjalnych walk i nowych zawodników, którzy mogliby zadebiutować w największej polskiej federacji. Martin Lewandowski w rozmowie z Maciejem Turskim w "Kanale Sportowym" zabrał głos w tej sprawie i zdradził, czy na gali w Colosseum 2 wystąpią freak fighterzy. 

Zobacz wideo Premier obiecał kilkadziesiąt hal sportowych. Powstało pięć. Minister wyjaśnia, dlaczego tak mało

-  Spokojnie mogę powiedzieć, że czujemy się na tyle pewni, żeby nie dawać zestawień freakowych teraz na Colosseum 2 - powiedział jeden z właścicieli KSW. 

Martin Lewandowski dodał jednak, że na gali może pojawić się zawodnik, o którym spekuluje się już od wielu lat. Mowa tu o Martinie Fordzie, który ma 204 centymetry wzrostu, waży 150 kilogramów i nazywany jest "najstraszniejszym człowiekiem świata". 

- Jest jedna postać i to też jest taka postać, która wraca niejednokrotnie w komentarzach i tylko go bierzemy wyłącznie pod uwagę, to jest Martyn Ford. To jest jedyny facet, który oczywiście zaczął coś tam ćwiczyć, zaangażował się bardzo mocno, sobie zbudował tam rynek. Rozmawiałem z nim, ale niestety okazało się, że ma jakieś swoje plany filmowe i może to stanąć nam na przeszkodzie - oznajmił  Lewandowski. 

 

Martyn Ford to bardzo rozpoznawalna postać. Gra w wielu znanych filmach, w tym między innymi w "Szybcy i wściekli 9". Na Instagramie obserwuje go aż 4,2 miliony osób, co mogłoby się przyczynić do zwiększenia zainteresowania galą KSW Colosseum 2 nie tylko w Polsce

OFERTY AVANTI24.PL: Po więcej modowych inspiracji zapraszamy na Avanti24.pl

OFERTY AVANTI24.PL: Te płaszcze to ponadczasowa klasyka! Karmelowy ma zdobienie świetnie wyszczuplające talię

Więcej o:
Copyright © Agora SA