Don Kasjo persona non grata na Fame MMA. Mocne stanowisko Boxdela. "Nie ma czegoś takiego!"

Kasjusz Życiński nie pojawi się w narożniku Pawła Jóźwiaka na piątkowej gali Fame MMA 17. Decyzję federacji przedstawił mediom włodarz Michał Baron, który jest jednocześnie przeciwnikiem prezesa organizacji FEN. Don Kasjo ma zakaz uczestnictwa w wydarzeniach związanych z Fame MMA.

Kasjusz Życiński był związany z Fame MMA niemal od samego początku. Był jedną z gwiazd największej polskiej organizacji freak fightów, po kilku latach postanowił jednak przenieść się do konkurencyjnej federacji, co bardzo nie spodobało się między innymi Michałowi Baronowi. Boxdel w wywiadzie dla "MMA.pl" tłumaczy, dlaczego pokłócił się z Don Kasjo i stwierdza, że nie powinien on uczestniczyć w nadchodzącej gali. 

Zobacz wideo

Boxdel nie zostawia złudzeń Życińskiemu. "Ban"

- Don Kasjo złamał warunki umowy i nie ma czegoś takiego, że on sobie teraz nie wiem, wykorzysta fakt, że trenuje z Jóźwiakiem, to sobie wyjdzie do jego narożnika. Nie ma żadnego obchodzenia. Złamanie warunków umowy wiąże się z banem - powiedział Michał Baron. 

Boxdel przedstawił także kontekst całej sytuacji związanej z odejściem Kasjusza Życińskiego z Fame MMA. Zdaniem 27-latka Don Kasjo zachował się nie w porządku względem swojego pracodawcy. 

- On jest tak samo zbanowany, jak Herczyk, który skręcił mu kostkę. Jeżeli Kasjo zbija już piąteczkę i mamy załatwioną walkę z Arturem Szpilką, bo mieliśmy już takie coś dogadane i Kasjo zbija pionę z Rafałem, później zachowuje się nie fair i tworzy konkurencję, jesteśmy z nim w sądzie, mamy z nim jakieś rozprawy sądowe i teraz będziemy go zapraszać do narożnika? Nie, nie ma czegoś takiego - dodał włodarz Fame MMA.

Kasjusz Życiński brał udział w przygotowaniach do walki Pawła Jóźwiaka z Boxdelem, tak więc był chętny do pomocy prezesowi FEN-u także podczas pojedynku. 

Walka pomiędzy wspomnianymi zawodnikami odbędzie się w piątek na gali Fame MMA 17 na Tauron Arenie w Krakowie. Freak Fighterzy skrzyżują rękawice w małej klatce rzymskiej, której wymiary to 3x3 metry. 

Fame MMA 17 - karta walk:

  • Amadeusz "Ferrari" Roślik - Kamil "Szczurek" Łaszczyk
  • Wacław "Wac Toja" Osiecki - Sebastian "Alterboy" Fabijański
  • Cezary "Czarmagedon" Jóźwik - Tomasz "Gimper" Działowy
  • Alan Kwieciński - Maksymilian "Wiewiór" Wiewiórka (K-1)
  • Paweł "Prezes FEN" Jóźwiak - Michał "Boxdel" Baron (w klatce rzymskiej)
  • Filip "Filipek" Marcinek - Robert Karaś (K-1)
  • Marcin "Polish Zombie" Wrzosek - Piotr "Szeli" Szeliga (K-1)
  • Mikołaj "Mixer" Magdziarz - Marcin "Rafonix" Krasucki
  • Klaudia "Sheeya" Kołodziejczyk - Wiktoria "Wiki" Jaroniewska

OFERTY AVANTI24.PL: Po więcej modowych inspiracji zapraszamy na Avanti24.pl

OFERTY AVANTI24.PL: Gigantyczna wyprzedaż marki Columbia. Ciepłe kurtki puchowe kupisz za ułamek ceny!

Więcej o:
Copyright © Agora SA