Fame MMA 17. "Ferrari" i Łaszczyk w walce wieczoru. Gdzie oglądać galę? [TRANSMISJA, STREAM]

Fame MMA 17 coraz bliżej. W walce wieczoru freakfightów zmierzą się Amadeusz "Ferrari" Roślik oraz niepokonany pięściarz, Kamil Łaszczyk. Wydarzenie rozpocznie się w piątek, 3 lutego o godz. 19:30. Gdzie będzie można je oglądać? Transmisja, stream.

Fame MMA to jedna z najpopularniejszych gal freakfightowych w Polsce. Wielkimi krokami zbliża się 17. odsłona imprezy, która odbędzie się w TAURON Arenie w Krakowie. Będzie to pierwsze w tym roku wydarzenie organizowane przez federację Fame.

Zobacz wideo Kulisy pracy ring girls KSW. "Hejtu jest już dużo mniej"

Gala Fame MMA 17 coraz bliżej. Hitem pojedynek "Ferrariego" z Łaszczykiem

Najciekawiej zapowiadającą się walką Fame MMA 17 jest pojedynek Amadeusza "Ferrariego" Roślika z Kamilem Łaszczykiem. Pierwszy z nich jest już znany środowisku z poprzednich wydarzeń, jego bilans to pięć zwycięstw oraz trzy porażki. Drugi to profesjonalny pięściarz, dotychczas niepokonany w zawodowym ringu (32-0), który zgodził się na ten pojedynek głównie ze względów finansowych. - Wyobraź sobie, że za jedną walkę na Fame, która maksymalnie będzie trwała dziewięć minut, dostanę tyle kasy, co za jedenaście ostatnich walk bokserskich łącznie - powiedział w rozmowie z Antonim Partumem ze Sport.pl

Poza konfrontacją "Ferrariego" z Łaszczykiem będzie można zobaczyć pojedynek dwóch prezesów federacji, czyli Pawła Jóźwiaka (szef FEN) i Michała "Boxdela" Barona (szef Fame), starcie aktora Sebastiana Fabijańskiego z raperem Wacławem "Wac Toją" Osieckim czy walkę triathlonisty Roberta Karasia z raperem Filipem "Filipkiem" Marcinkiem.

FAME MMA 17. Gdzie oglądać wydarzenie? Stream online

Gala FAME MMA 17 rozpocznie się w piątek, 3 lutego o godzinie 19:30. Transmisja z wydarzenia będzie dostępna za pośrednictwem streamu PPV na stronie famemma.tv. W ofercie są dwa pakiety, podstawowy w cenie 34,99 zł oraz Premium w cenie 39,99 zł.

Fame MMA 17 - karta walk:

  • Amadeusz "Ferrari" Roślik - Kamil "Szczurek" Łaszczyk
  • Marcin "Polish Zombie" Wrzosek - Piotr "Szeli" Szeliga
  • Paweł "Prezes FEN" Jóźwiak - Michał "Boxdel" Baron
  • Wacław "Wac Toja" Osiecki - Sebastian Fabijański
  • Alan Kwieciński - Maksymilian "Wiewiór" Wiewiórka
  • Cezary "Czarmagedon" Jóźwik - Tomasz "Gimper" Działowy
  • Łukasz "Mandzio" Samoń - Karol "Karolek" Dąbrowski
  • Filip "Filipek" Marcinek - Robert Karaś
  • Marcin Krasucki - Mikołaj Magdziarz
  • Klaudia "Sheeya" Kołodziejczyk - Wiktoria "Wiki" Jaroniewska

Więcej podobnych treści sportowych znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Więcej o: