Zawodnik KSW spytał Kawulskiego o freaki. "Nie mamy kompleksów"

Na konferencji prasowej przed galą XTB KSW 77 doszło do ciekawej dyskusji pomiędzy Maciejem Kawulskim a Adamem Soldaevem. Wymiana zdań obu panów dotyczyła gal freakowych.

Gala XTB KSW 77 odbędzie się w najbliższą sobotę w Gliwicach. W walce wieczoru dojdzie do starcia dwóch legend KSW Mariusza Pudzianowskiego i Mameda Chalidowa. Oprócz tej walki kibice obejrzą dziesieć innych pojedynków, w tym dwa o mistrzowskie pasy. 

- KSW jest już 18 lat na rynku, oglądałem walki Mameda i "Pudziana", ale teraz już nie wypełniacie hal - zaczął dyskusję Soldaev, zawodnik kategorii piórkowej, który w KSW zadebiutował w 2022 roku. - Adam, a których hal nie wypełniamy? Byłeś na ostatniej gali twoich kolegów z High League? Ile osób było w Łodzi? Niespełna pół hali, zobaczymy się w sobotę - odpowiedział Kawulski współwłaściciel federacji KSW. 

- Jestem zawodnikiem KSW i jak najbardziej to popieram, ale chodzi mi o medialność. Ile osób ogląda teraz konferencję? - drążył temat Soldaev. 

- To jest źle zadane pytanie. My się nie specjalizujemy w robieniu konferencji, na których ludzie mówią sobie na mamę i biją się z plaskacza. Organizujemy gale MMA i możemy się potykać, jeśli chodzi o ilość sprzedanych biletów i oglądalność. Tutaj nie mamy kompleksów - mówi Kawulski. 

Więcej w materiale wideo:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.