Janikowski walczy w High League 5. Gdzie i kiedy oglądać? [TRANSMISJA, STREAM]

W najbliższą sobotę, 10 grudnia odbędzie się gala High League 5, na której w walce wieczoru zmierzą się Alberto Simao i Paweł "Tybori" Tyburski. Nie zabraknie również sportowego starcia z udziałem brązowego medalisty olimpijskiego Damiana Janikowskiego. Podpowiadamy gdzie i kiedy oglądać wydarzenie.

Poprzednia gala High League 4 odbyła się 17 września w Arenie Gliwice, a walką wieczoru było starcie Natalii "Natsu" Karczmarczyk z Lexy Chaplin. Niespełna dwa miesiące później federacja zdecydowała się na urządzenie kolejnego wielkiego wydarzenia. Organizatorzy przygotowali dla kibiców aż dziesieć walk. 

Zobacz wideo Dziennikarze z Maroka oszaleli ze szczęścia po wygranej nad Hiszpanią

Alberto vs Tyburski walką wieczoru High League 5. Powrót do klatki Damiana Janikowskiego

Federacja High League odkąd pojawiła się na rynku freak-fightów w Polsce, stała się drugą najbardziej rozpoznawalną w Polsce organizacją zrzeszającą walczących influencerów. Milionowe inwestycje pozwoliły organizatorom zatrudniać znane w internecie postaci oraz szybko organizować kolejne wydarzenia. 

Piątą edycję gali rozpocznie starcie Kamila "Hassiego" Hassana z Wojciechem Sobierajskim. Niedługo później kibiców czekać będzie emocjonujące starcie Dawida "Crazy" Załęckiego z Vaso "Psychopatą" Bakoceviciem w formule K1 w małych rękawicach. Bakocević dał się poznać polskim kibicom przez występy na galach MMA Attack, a jego profesjonalny rekord wynosi 42 wygrane i 23 porażki. 

Więcej podobnych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Emocjonujące dla kibiców będą z pewnością starcia kobiet. Do klatki powraca lewicowa aktywistka Maja Staśko, która na High League 4 wygrała z Ewą "Mrs Honey" Wyszatycką. Teraz jej rywalką, w formule K1, będzie influencerka i youtuberka Maria "Masza" Graczykowska. W drugiej walce kobiet, która będzie CO-Main Eventem, zmierzą się najpopularniejsze polskie influencerki Agata "Fagata" Fąk i Natalia "Natsu" Karczmarczyk. Fąk w przeszłości przegrywała z Lexy Chaplin oraz wygrywała z Moniką Kociołek. Karczmarczyk zaś na ostatniej gali uległa Lexy Chaplin w rewanżu, którego stawką był pas mistrzowski kobiet. Rekord "Natsu" wynosi więc 1-1. 

Dla fanów sportu z pewnością najciekawszym zestawieniem jest walka Mateusza "Don Diego" Kubiszyna z Damianem Janikowski. Kubiszyn znany jest z wygranej turnieju gali GROMDA oraz wygranej z Denisem Załęckim na gali High League 3. Janikowski jest byłym zapaśnikiem i brązowym medalistą igrzysk olimpijskich w Londynie w 2012 roku. Wcześniej 13 razy walczył dla federacji KSW i może pochwalić się rekordem 7-5. 

Main Eventem gali będzie starcie rapera Alberto Simao oraz influencera Pawła "Tyboriego" Tyburskiego. Simao na High League 3 wygrał w walce wieczoru z Marcinem Dubielem. Tyburski może pochwalić się rekordem 3-1. Wygrywał m.in. z Arkadiuszem Tańculą, a jedynej porażki doznał przeciwko Gabrielowi "Arabowi" Al-Sulwi.

Karta walk High League 5: 

  • Alberto Simao - Paweł "Tybori" Tyburski
  • Agata "Fagata" Fąk - Natalia "Natsu" Karczmarczyk
  • Mateusz "Muran" Murański - Paweł "Scarface" Bomba (K-1 w małych rękawicach)
  • Mateusz "Don Diego" Kubiszyn - Damian Janikowski
  • Maja Staśko - Maria "Masza" Graczykowska (K-1 w małych rękawicach)
  • Jakub "Holak" Krawczyk - Maciej "Zony" Zoniuk
  • Dawid Porwisiak - Paweł Lehmann (Boks w małych rękawicach)
  • Dawid "Crazy" Załęcki - Vaso "Psyhopath" Bakocević (K-1 w małych rękawicach)
  • Przemysław "Sequento" Skulski - Andrzej "Andrew" Gazda
  • Kamil "Hassi" Hassan - Wojciech Sobierajski

High League 5 już w sobotę. Gdzie i kiedy oglądać? [TRANSMISJA]

Gala High League 5 odbędzie się w sobotę 10 grudnia o godz. 20 w łódzkiej Atlas Arenie. Pierwsze dwie walki będą dostępne dla widzów za darmo za pośrednictwem kanału YouTube High League, natomiast transmisja reszty gali będzie dostępna w systemie Pay-Per-View na stronie internetowej highlive.tv. Galę skomentuje popularny streamer Piotr "Izak" Skowyrski.

Więcej o: