Wjechał i rozjechał. Rosjanin brutalnie ubił rywala na UFC [WIDEO]

54 sekundy. Zaledwie tyle czasu potrzebował Siergiej Pawłowicz (17-1), żeby ubić Taia Tuivasę (15-5) podczas gali UFC Fight Night.

Tym razem nie było picia piwa z buta. Bo właśnie w taki nieoczywisty sposób świętuje wygrane Tai Tuivasa. Ale podczas gali w Orlando nie było powodu do radości, ponieważ Australijczyk przegrał. I to dotkliwie.

Rosjanin rzucił się na rywala już po pierwszym gongu. Ruszył na Tuivasę z serią bokserskich ciosów, a ten szybko wylądował na deskach. I jedyne, o czym myślał, to o ochronie głowy. A że nie próbował samemu atakować, to sędzia przerwał walkę, która trwała mniej niż minutę.

A co jeszcze działo się w Orlando? Stephen Thompson okazał się lepszy od Kevina Hollanda, prezentując stójkową maestrię. Narożnik nie dopuścił Hollanda do piątej rundy. Z kolei Rafael dos Anjos pokonał Bryana Barberenę przez poddanie (duszenie zza pleców) w 2. rundzie.

• 170 lb: Phil Rowe pok. Niko Price’a przez TKO (ciosy w stójce) w 3. rundzie, 3:26
  • 115 lb: Angela Hill pok. Emily Ducote przez jednogłośną decyzję sędziów (3x 30-27)
  • 155 lb: Clay Guida pok. Scotta Holtzmana przez niejednogłośną decyzję sędziów (2x 29-28, 28-29)
  • 155 lb: Michael Johnson pok. Marca Diakiese przez jednogłośną decyzję sędziów (2x 29-28, 30-27)
  • 145 lb: Jonathan Pearce pok. Darrena Elkinsa przez jednogłośną decyzję sędziów (2x 30-27, 30-26)