Soldić zwijał się z bólu w klatce. Zepsuty debiut mistrza KSW [WIDEO]

Nie tak wyobrażał sobie Roberto Soldić debiut w federacji ONE Championship. Chorwat nie zdołał pokazać swoich atutów, a sędzia był zmuszony przerwać walkę przez nielegalne kopnięcie rywala. Boli od samego patrzenia.

Roberto Soldić miał kontrakt z KSW na jeszcze jedną walkę, ale nie doszła ona do skutku. Chorwat postanowił zmienić organizację i związał się z azjatycką federacją ONE Championship. Ma właśnie za sobą pierwszą walkę, ale nie może o sukcesie. Przewinienie rywala sprawiło, że została uznana za nieodbytą.

Zobacz wideo Zatrzymał Messiego, teraz czas na Mbappe. Wojtek, zatrzymaj Francję!

Pojedynek Soldicia jako nieodbyty

Soldić walczył z Rosjaninem Muradem Ramazonowem na gali ONE on Prime Video 5. Od początku to jego przeciwnik starał się narzucać swoje warunki w oktagonie. Zaczął od niskiego kopnięcia, by potem szukać nóg i postarać się sprowadzić walkę do parteru. Soldić jednak się wymknął. Dalej obaj zawodnicy utknęli w klinczu przy siatce. Wtedy Ramazonow kopnął kolanem prosto w krocze rywala.

Chorwat zaczął zwijać się z bólu, bardzo mocno odczuł ten cios. Sędzia od razu przerwał pojedynek i dał czas Soldiciowi, by doszedł do siebie. Jednak po chwili podjął decyzję, by uznać walkę za nieodbytą przez nielegalny cios Rosjanina.

Granit Xhaka łapie się za krocze, a Xherdan Shaqiri prowokuje serbskich kibicówObsceniczny gest Xhaki ma drugie dno. Znów to zrobił. Niebywałe

Choć Ramazonow podnosił ręce w geście przeprosin, to i tak został wybuczany przez kibiców. Fani MMA mogą czuć się rozczarowani tą walką. Nikt nie pokazał swoich najlepszych stron w oktagonie, a pojedynek został przerwany po zaledwie dwóch minutach.

Dla obu zawodników to była pierwsza walka w karierze zaliczona jako "no contest". Ramazonow nigdy nie doznał porażki. Z kolei bilans Soldicia to 20 wygranych, trzy przegrane i właśnie doszła nieodbyta walka.

Natychmiastowa decyzja. Selekcjoner zwolniony po meczu. Najgorszy wynik od 16 latNatychmiastowa decyzja. Selekcjoner zwolniony po meczu. Najgorszy wynik od 16 lat

Więcej o: