Kinguin PTW 3 - LEGENDS. Szykują się wielkie grzmoty na Bemowie!

Dziś wieczorem w Warszawie święto każdego fana pro wrestlingu w Polsce - czyli wielka gala Kinguin PTW 3: LEGENDS z walkami polskich i światowych gwiazd. W Hali Bemowo kibice zobaczą show, jakiego stolica jeszcze nie widziała. Czekają nas podniebne ewolucje, mrożąca krew w żyłach akcja, fabuła rodem z najlepszych filmów sensacyjnych i niesamowita, nieporównywalna z niczym innym atmosfera. To będzie rozrywka na najwyższym światowym poziomie! Bilety dostępne w serwisie eBilet i na obiekcie.

Walka Joe Hendry vs. Trent Seven miała stanowić jedną ze specjalnych atrakcji sobotniej gali, ale dopiero teraz świat wrestlingu obiegła informacja, że stawką będzie należący do tego pierwszego mistrzowski pas IMPACT Digital Media Championship! Z tego miejsca należą się serdeczne podziękowania dla przedstawicieli federacji IMPACT Wrestling, jednej z najlepszych i najbardziej szanowanych marek na świecie - to właśnie dzięki nim Prime Time Wrestling może kontynuować misję dostarczania coraz to większych emocji fanom naszej dyscypliny!

W sobotę największa polska federacja pro wrestlingu po raz pierwszy obiera kierunek na stolicę. W warszawskiej Hali Bemowo fani otrzymają show, jakiego nigdy nie widzieli! Podniebne ewolucje, mrożąca krew w żyłach akcja, fabuła rodem z najlepszych filmów sensacyjnych i niesamowita, nieporównywalna z niczym innym atmosfera - tego należy się spodziewać po galach Kinguin PTW!

Organizacja Prime Time Wrestling formalnie istnieje od nieco ponad roku, ale zdążyła już wykreować szereg interesujących postaci i wyprodukować serię niezapomnianych eventów, które cieszą się coraz większą popularnością nie tylko w Polsce. Zbliżająca się gala Kinguin PTW 3 - LEGENDS z udziałem międzynarodowych gwiazd wrestlingu takich jak Samuray Del Sol, Matt Sydal, Joe Hendry, Trent Seven, "Starboy" Nano Lopez, Sinister, Marty Scurll czy Primiate będzie transmitowana na całym świecie przez DAZN oraz FITE TV. W Polsce galę będzie można obejrzeć też na YouTube i w WP Pilot.

KARTA WALK KINGUIN PTW 3 - LEGENDS

  • Main Event - Samuray Del Sol vs. Matt Sydal
  • IMPACT Digital Media Championship - Joe Hendry vs. Trent Seven
  • No DQ Match - Axel Fox vs. Justin Joy
  • Last Man Standing Match - "Starboy" Nano Lopez vs. Sinister
  • Tag Team Match - PAKA (Disco Pablo, Boro & Taras) vs. Pure Gold (Gabriel Queen & Vic Golden)
  • Triple Threat Match - Xia Brookside vs. Diana Strong vs. Myla Grace

Pozostałe walki:

  • Marty Scurll vs. The Primate
  • Syriusz Dziedzic vs. "Top Gun" Samson
  • Dawid "Puncher" Seńko vs. Robert Star