Mistrzyni freak fightów kończy karierę. "To koniec"

Lil Masti kończy karierę freak fighterki. O swojej decyzji poinformowała fanów za pośrednictwem Instagrama. Czas na duże życiowe zmiany.

Tego świat freak fightów jeszcze nie widział. Zdecydowanie najlepsza zawodniczka wśród influenserów próbujących swoich sił w MMA postanowiła zakończyć swoją przygodę ze sportami walki. Lil Masti, bo o nią chodzi w czwartek na swoim Instagramie poinformowała swoich fanów, że podjęła decyzję odnośnie zaprzestania walk w freakowych organizacjach. Teraz postanawia skupić się na rodzinie i podróżach. 

Zobacz wideo Jaka będzie przyszłość Chalidowa? "Wydaje mi się, że postawi na medialne walki"

- Nie będę tego dłużej przed wami ukrywać. Podjęłam decyzję świadomą, dojrzałą, że kończę z walkami i chcemy się teraz skupić na odpoczynku, na zajęciu się sobą, podróżowaniu, bo tego mi właśnie brakowało - mówi w filmiku Aniela Bogusz. 

W komentarzach nie zabrakło słów wsparcia. Między innymi udzielił się tam znany z Iron Mana Robert Karaś, czy też organizacja, w której walczyła Lil Masti High League. 

- Odejść będąc na szczycie- to jest coś. Odpoczywaj, spełniaj marzenia, powodzenia i do zobaczenia - napisał Karaś. 

- Jesteśmy zaskoczeni… tak jak wszyscy.  Dziękujemy za współpracę  - dodało High League. 

W dalszej części filmiku Aniela Bogusz zdradziła, że decyzja, jaką podjęła nie była dla niej łatwa. Powiedziała również, że wraz ze swoim partnerem stara się o dziecko, co nie pozwala jej na treningi MMA. 

- Czy podjęcie tej decyzji było trudne? Oczywiście, że tak, bo jednak walki, freak fighty dominowały całkowicie moje życie. Część z was na pewno zauważyła, że przestałam trenować sporty walki, bo nie łączy się to ze staraniem o dziecko. Oczywiście dziękuję moim trenerom za to poświęcenie i wiarę we mnie. Przede wszystkim mojemu trenerowi Szyszce. Dziękuję również federacjom, w których walczyłam. Teraz chcemy skupić się z Tomkiem na sobie. Staramy się o dzidzie - powiedziała 32-latka

Aniela Bogusz w trakcie swojej przygody we freak fightach stoczyła 4 pojedynki. Każdy z nich wygrała. W debiucie na gali FAME MMA 4 pokonała przez TKO Martę Linkiewicz, następnie na gali FEN 34 wygrała z Adrianną Śledź poprzez poddanie w pierwszej rundzie. Dwie ostatnie walki toczyła przeciwko zawodowej pięściarce Ewie Brodnickiej, którą pokonała przez TKO na gali High League 1, dzięki czemu zdobyła pas mistrzowski w federacji. Jej ostatni pojedynek był dla niej najtrudniejszy, ponieważ trwał aż 3 rundy przeciwko Marcie Linkiewicz. To starcie Lil Masti wygrała poprzez decyzję sędziów, dzięki czemu sięgnęła po trzy pasy - High League, FAME MMA oraz "Królowej Freak Fightów". 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.