KSW 77. Absolutny hit. Kiedy walka Chalidow - Pudzianowski? Jak wykupić PPV? [STREAM]

Długo czekaliśmy na potwierdzenie tej walki, aż w końcu KSW wydało oficjalny komunikat. Na gali KSW 77 zmierzą się niedawny mistrz wagi średniej z zawodnikiem dywizji ciężkiej. Kiedy odbędzie się wydarzenie z walką wieczoru Mamed Chalidow - Mariusz Pudzianowski?

To absolutny hit zorganizowany przez federację KSW. Mamed Chalidow ważący na co dzień waży około 84 kg, zmierzy się z Mariuszem Pudzianowskim, któremu waga pokazuje około 115 kg! Różnica między zawodnikami wynosi więc blisko 31 kilogramów. Nie wiadomo jednak, na jakie warunki konkretnie umówili się Chalidow z Pudzianowskim. Być może jeden przybierze nieco kilogramów, a drugi je straci.

Zobacz wideo Izu Ugonoh zdradza kulisy ostatniej walki. "Miałem ogromny problem"

Chalidow - Pudzianowski. Na walkę będzie trzeba czekać. Kiedy odbędzie się starcie?

Nie ma co ukrywać, że wielu kibiców chciałoby obejrzeć tę walkę już na najbliższej gali KSW 75, która odbędzie się 14 października w Nowym Sączu. Jednakże w trakcie tego wydarzenia władze przygotowały zupełnie inne zestawienia. W międzyczasie odbędzie się również gala KSW 76. Zaplanowano ją na 12 listopada w Grodzisku Mazowieckim. Najważniejszym starciem w karcie ma być pojedynek Marian Ziółkowski kontra Salahdine Parnasse.

Więcej treści sportowych znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Dopiero na koniec roku odbędzie się KSW 77. Federacja zapowiedziała już, że dokładna data to 17 grudnia 2022 roku. Będzie to ostatnie wydarzenie w tym roku i zorganizowane zostanie w Arenie Gliwice. Dotychczas znamy tylko jedną parę, która zmierzy się ze sobą w walce wieczoru. Będzie to właśnie zestawienie Mameda Chalidowa z Mariuszem Pudzianowskim. 

W ostatnich tygodniach głośno zrobiło się o Pudzianowskim po tym, jak pokonał Michała Materlę. Plotkowano później o walce o pas z Philem De Friesem, ale jego rywalem został Ricardo Prassel i przegrał z Brytyjczykiem. Tak trafił na Chalidowa, którego nie ma co skreślać. Czeczen, w odróżnieniu od Materli, jest bardzo ruchliwym zawodnikiem, trudnym do złapania. W dodatku Mamed dysponuje mocniejszym ciosem i znacznie twardszą szczęką od Materli.

Pudzianowski - Chalidow. Gdzie można obejrzeć walkę? Stream online

Wszystkie wydarzenia organizowane przez KSW można oglądać na platformie streamingowej Viaplay. Zachęcamy też do śledzenia portalu Sport.pl i aplikacji mobilnej Sport.pl LIVE, gdzie pojawiają się relacje na żywo oraz najciekawsze informacje dotyczące sportów walki

Więcej o: