Marcin Najman wraca do klatki. Znamy kolejnego rywala i zasady pojedynku

Marcin Najman wraca do rywalizacji. Jego kolejnym rywalem będzie prezes FEN Paweł Jóźwiak. Panowie zmierzą się na gali WOTORE 6. Organizatorzy ujawnili również zasady pojedynku. Nie ulega wątpliwości, że będzie to brutalne starcie.

Marcin Najman już od wielu lat regularnie występuje w walkach różnych federacji. W przeszłości mierzył się z takimi zawodnikami, jak Mariusz Pudzianowski czy Przemysław Saleta. Niejednokrotnie zapowiadał, że ten konkretny pojedynek będzie jego ostatnim, ale najczęściej były to słowa rzucane na wiatr. Teraz Polak ponowie wraca do klatki, o czym poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Zobacz wideo Szpilka: Szybko zarobione siano i wracam do domu

Najman ponownie wraca do rywalizacji. Prezes FEN kolejnym rywalem 

Najman wystąpi na gali WOTORE 6. Jego rywalem będzie Paweł Jóźwiak, prezes Fight Exclusive Night, a więc jednej z największych organizacji mieszanych sztuk walki w Polsce. Pomiędzy mężczyznami już od dawna dochodziło do słownych potyczek. Zawodnicy nie szczędzili sobie złośliwości. Teraz wszelkie niesnaski będą mogli wyjaśnić w bezpośredniej walce. Ta odbędzie się w piątek 21 października w Konstancinie-Jeziornie koło Warszawy.

 

Organizatorzy zdradzili także zasady, na jakich odbędzie się pojedynek. Były mistrz Europy w kickboxingu oraz prezes FEN zmierzą się w formule MMA. Zawodnicy zawalczą w owijakach, bez małych rękawic. Dozwolony będzie również parter.

 

Oprócz pojedynku Najmana z Jóźwiakiem kibice mieszanych sztuk walki będą mogli liczyć na inne, ciekawe starcia. Na gali wystąpią m.in. Michał "Kornik" Kornacki oraz Paweł "Polski Wiking" Gołębiewski. Dojdzie również do krwawego rewanżu Denisa Labryga z Piotrem Więcławskim.

Więcej informacji na stronie głównej Gazeta.pl

Marcin Najman zadebiutował w zawodowym boksie w 2001 roku. Wcześniej dwukrotnie był wicemistrzem juniorów w kick-boxingu. W 2009 roku związał się kontraktem z KSW. W trakcie kariery stoczył 11 pojedynków w formule MMA. Dwie ostatnie walki wygrał - podczas MMA-VIP 3 w październiku 2021 roku z Ryszardem Dąbrowskim i podczas MMA-VIP 4 w marcu 2022 roku z Mirosławem Dąbrowskim.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.