Dawid Ozdoba nie żyje. Cierpiał na depresję

Zmarł Dawid Ozdoba. Uczestnik gal Fame MMA od lat zmagał się z depresją, o której szerzej wypowiedział się w lutym tego roku. O śmierci celebryty poinformowała jego matka w mediach społecznościowych. Miał 45 lat.

W poniedziałek Internet obiegła smutna wiadomość. W wieku 45 lat zmarł celebryta oraz uczestnik gal Fame MMA Dawid Ozdoba. O śmierci mężczyzny poinformowała jego matka w mediach społecznościowych. 

Zobacz wideo Szpilka: Szybko zarobione siano i wracam do domu

Dawid Ozdoba nie żyje. Walczył z depresją

Dawid Ozdoba przygodę w show biznesie rozpoczął od występów w programach telewizyjnych. Wkrótce został tancerzem erotycznym, stworzył także grupę "Bad Boys" i zyskiwał coraz więcej sławy. Dzięki temu w 2013 roku otrzymał propozycję walki w oktagonie i zmierzył się z Robertem Burneiką. Podczas pojedynku Ozdoba unikał walki i został zdyskwalifikowany. Po pięciu latach wrócił do klatki, kiedy to na premierowej gali Fame MMA przegrał z Dawidem "Ambro" Ambroziakiem. Kilka miesięcy później na kolejnej edycji tej gali zmierzył się z Markiem "AdBusterem" Hoffmanem. Ozdoba ponownie okazał się gorszy i nie otrzymał kolejnych propozycji walk.

Dawid Ozdoba cierpiał na depresję, o czym opowiedział w rozmowie z portalem MMA.pl. - Uciekłem od hejtu i ludzi. Teraz już to wiem – była to straszna depresja i trauma. Można powiedzieć, że po trzech latach wróciłem do ludzi. Chcę, żeby wrócił ten pozytywny Ozdóbka. Zobaczymy, jak to pójdzie - wyznał w lutym tego roku. 

Więcej tego rodzaju treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Na ten moment nieznane są przyczyny śmierci Dawida Ozdoby. 

Potrzebujesz pomocy?

Potrzebujesz pomocy psychologicznej? Nie wahaj się po nią zwrócić. Poniżej lista z numerami telefonów, pod które mogą dzwonić osoby chcące uzyskać pomoc (przytaczamy ją za biurem RPO):

800 220 280 telefon zaufania Fundacji Znajdź Pomoc (od poniedziałku do piątku w godzinach 17.00-20.00) dla osób w kryzysie psychicznym związanym z pandemią koronawirusa;

800 100 102 infolinia wsparcia psychologicznego uruchomiona przez Wojska Obrony Terytorialnej (7 dni w tygodniu, w godzinach 8:00-20:00, bezpłatna);

22 230 22 07 linia wsparcia psychologicznego prowadzona przez Polski Czerwony Krzyż (codziennie w godzinach 10.00-22.00) - pracownicy świadczą pierwszą pomoc psychologiczną poprzez rozmowę i działania psychoedukacyjne;

116 111 - Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży, kontakt pod bezpłatnym numerem telefonu 116 111. Swój problem możesz też opisać w wiadomości;

510 260 554 lub 517 360 159 linia wsparcia Mokotowskiego Centrum Zdrowia Psychicznego prowadzona przez Instytut Psychiatrii i Neurologii (od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-15.00).

Więcej o:
Copyright © Agora SA