Hit. Zbigniew Stonoga chce walczyć w MMA. Potencjalny rywal oskarżył go naciąganie ludzi

Zbigniew Stonoga niedawno słynął między innymi z krytycznego podejścia do freakfightowych gal. Wydaje się, że przedsiębiorca zmienił zdanie, ponieważ wyraził chęć do walki w formule MMA. Zamierza stoczyć pojedynek z Jackiem Murańskim.

Zbigniew Stonoga pojawił się na ostatniej konferencji Prime Show MMA 3. Obecność biznesmana była dość zaskakująca, ponieważ znany jest między innymi z krytycznego podejścia do freakfightowych gal. Niedawno zgłosił na policję konferencję Fame MMA, która niedługo później została zdjęta z portalu Youtube. 

Zobacz wideo Szpilka: Szybko zarobione siano i wracam do domu

Zbigniew Stonoga chce walczyć w MMA. "Zapraszam cię do ringu"

Zbigniew Stonoga postanowił pójść krok dalej i nie zamierza zatrzymywać się jedynie na obecności podczas konferencji. Przedsiębiorca poinformował na Instagramie, że chce stoczyć pojedynek z Jackiem Murańskim. - To jest informacja dla Jacka Murańskiego. Taki kozak jesteś, że obrażasz ludzi? Zapraszam cię do ringu tu się zmierzymy - wyznał w filmiku opublikowanym w mediach społecznościowych. Murański nie odpowiedział jeszcze na propozycję Zbigniewa Stonogi. 

Powodem, przez który Stonoga zamierza walczyć z Murańskim są słowa, które w jego kierunku wygłosił aktor oraz uczestnik freakfightowych gal. - Stonoga d*** ludzi na kasę. Oczywiście ludzie robią to z dobrego serca. Ci ludzie działają i wpłacają temu oszustowi pieniądze - powiedział Murański na konferencji przed Fame MMA 15. Stonoga nie pozostał mu dłużny i w cenzuralnych słowach obraził Murańskiego, a także dodał, że zgłosił tę sprawę do prokuratury. 

Więcej tego rodzaju treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Jacek Murański w przeszłości dwukrotnie mierzył się w formule MMA z Arkadiuszem Tańculą. Aktor przegrał obydwa te starcia. Kolejny pojedynek stoczy 5 listopada na gali Fame MMA 16 w Gliwicach. Jego rywalem będzie Robert Pasut. Na ten moment nie wiadomo, kiedy mogłoby się odbyć starcie Murańskiego ze Zbigniewem Stonogą. 

Więcej o:
Copyright © Agora SA