Pudzianowski szykuje się do walki. Z kim? "Jest coś na rzeczy"

Mariusz Pudzianowski ani na moment nie odpuszcza. Cały czas dba o formę, by być przygotowanym do kolejnych pojedynków w KSW. "Pudzian" codziennie motywuje swoich fanów do treningów, teraz dodatkowo postanowił uchylić rąbka tajemnicy kiedy wróci do oktagonu.

Mariusz Pudzianowski niejednokrotnie udowadniał, że systematyczną ciężką pracą można dojść do wielkich sukcesów. Ostatni czas w sportach walki dla Pudziana jest bardzo dobry. 45-latek ma na swoim koncie 5 wygranych z rzędu, a ostatnim pojedynkiem przeciwko Michałowi Materli pokazał, że może się mierzyć nawet z najwybitniejszymi zawodnikami w KSW. Po tej walce od razu pojawiły się spekulacje odnośnie do kolejnego rywala pięciokrotnego mistrza świata w podnoszeniu ciężarów. Jedni chcieliby, aby Pudzianowski zmierzył się z kolejną legendą największej polskiej federacji MMA Mamedem Chalidowem. Inni z kolei wierzą w to, że powinien spróbować swoich sił w walce o pas mistrzowski z Philem De Friesem. 

Zobacz wideo Szpilka: Szybko zarobione siano i wracam do domu

Wiemy kiedy Pudzianowski wróci do klatki

45-latek jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Często zamieszcza tam filmiki pokazujące jego codzienne treningi, czy też ciekawe przemyślenia. W środę tuż przed poranną jazdą na rowerze Pudzian zapowiedział, że powoli przygotowuje się do kolejnej walki, która ma mieć miejsce w grudniu. Oficjalnie nie jest jeszcze znany przeciwnik Mariusza Pudzianowskiego, lecz sama informacja o powrocie do oktagonu może ucieszyć wielu polskich fanów. 

-  Czas ucieka, nie ma co się zastanawiać, trzeba swoje robić. I robimy swoje, aby do grudnia. Plan ułożony i do wykonania - mówi Pudzilla 

W komentarzach pod zamieszczonym przez 45-latka postem jeden z fanów zasugerował, że Pudzianowski "szykuje się na De Friesa", na co zawodnik KSW odpowiedział - "Jest coś na rzeczy".  

Mariusz 'Pudzian' Pudzianowski"Pudzian" uderza w swoich hejterów. "Pamiętajcie to zdanie!"

Więcej o: