Viaplay zgarnia kolejne prawa do transmisji. Debiut już 2 października

Viaplay się rozwija. Szwedzka platforma streamingowa pozyskała prawa do transmisji gal kolejnej organizacji MMA. Mowa o Levels Fight League. To znakomita informacja dla polskich kibiców. Bowiem na najbliższej gali zawalczą trzej rodacy - Adrian Osmański, Max Siewruk i Patryk Molka.

W ostatnich tygodniach współpracę z Viaplay nawiązało kilku znanych dziennikarzy. Najgłośniejszym transferem było przejście Andrzeja Twarowskiego z Canal +. Tę samą drogę przebyli Przemysław Pełka, Michał Gutka czy Adrian Olek. Na tym platforma streamingowa nie zamierza się zatrzymywać. Oprócz pozyskania nowych dziennikarzy, firma rozszerza także pakiet dostępnych usług. Kilka godzin temu ogłoszono, że Viaplay nawiązało współpracę z "Levels Fight League". Dzięki temu platforma pozyskała prawa do transmisji gal holenderskiej organizacji MMA.

Zobacz wideo Szpilka: Szybko zarobione siano i wracam do domu

Viaplay z prawami do kolejnej gali. Ta wiadomość ucieszy polskich kibiców

Na podstawie umowy szwedzka platforma streamingowa będzie transmitowała na żywo wydarzeń LFL na 10 rynkach europejskich. Mowa m.in. o państwach skandynawskich oraz bałtyckich. Od przyszłego roku Viaplay obejmie swym zasięgiem także Wielką Brytanię. 

Więcej informacji na stronie głównej Gazeta.pl

Gala Fame MMA 4 w Częstochowie, 22.06.2019 r.W Polsce pojawi się nowy kanał sportowy

LFL zadebiutuje w Viaplay już w niedzielę 2 października. Wtedy odbędzie się szósta edycja gali. Będzie to również wyjątkowe wydarzenie dla polskich kibiców. Tego wieczoru na gali zawalczy aż trzech rodaków - Adrian Osmański (2-1), Max Siewruk (1-1) i Patryk Molka (5-4). 

Pierwszy z nich zmierzy się w wadze lekkiej z Gino Van Steenisem. Z kolei Siewruk stanie do walki w kategorii półśredniej. Jego rywalem będzie Murtel Groehart. Ostatni z Polaków, Molka, zmierzy się w klatce z Alainem Van De Mercktem. Faworytem tego spotkania jest nasz rodak. 

Poza występami Polaków, na gali LFL 6 dojdzie do innych ciekawych pojedynków. Walką wieczoru będzie starcie o pas mistrzowski kategorii półśredniej, w którym zmierzą się Melvin van Suijdam (12-5) oraz Liam Etebar (8-1). Tego dnia w Amsterdamie wystąpią również: znany z KSW Jason Wilnis (2-1) oraz były zawodnik Bellatora Aiden Lee.

 

twitter"Rosyjski" sportowiec znów zachwycił Rosjan. Pokazał nowy tatuaż. Fala krytyki

Gala "Levels Fight League" to kolejne zawody MMA w portfolio Viaplay. Szwedzka platforma streamingowa posiada także prawa do transmisji KSW, Cage Warriors, Invicta oraz Glory. W Viaplay może podziwiać również zmagania angielskich klubów walczących w Premier League, Championship czy też w Pucharze Ligi Angielskiej. 

Więcej o: