Krwawa bitka na gali MMA Atack. Boli od samego patrzenia

Ależ to była krwawa jatka! Mateusz Makarowski pokonał na punkty Krystiana Blezienia na gali MMA Attack. Obaj zawodnicy zostawili w klatce sporo zdrowia. Boli od samego patrzenia.

MMA Atack to federacja, którą powinien kojarzyć nawet niedzielny fan sportów walki. W latach 2011-13 zorganizowali trzy głośne gale, a transmitowało je najpierw TVN Turbo, a potem Polsat Sport. W październiku 2013 roku miała się odbyć gala numer 4., ale w ostatniej chwili wycofali się sponsorzy. Ale po niemal dekadzie MMA Atack wróciło. 

Zobacz wideo Tak Robert Lewandowski podsumował przegrany mecz Polska - Holandia. Dużo do poprawy!

MMA Attack. Koszmarny widok po walce

Najwięcej emocji, a już na pewno najwięcej krwi, zobaczyliśmy w starciu, które otwierało sobotnią galę. Krystian Blezień mierzył z Mateuszem Makarowskim w limicie 70 kg. I już od pierwszego gongu obaj nie walczyli asekuracyjnie. Wręcz przeciwnie. Chętni szli w ostre wymiany i chociaż momentami zapominali o obronie, to pomimo wielu przyjętych ciosów, byli w stanie przewalczyć przez cały dystans.

Ostatecznie Makarowski wygrał na punkty. - Pewnie zadecydował nokdaun z trzeciej rundy - mówił Robert Jocz, znany z trenowania Jana Błachowicza, a teraz opiekujący się Markowskim. 

- To była wyrównana walka, o czym świadczy moja obita twarz - stwierdził wygrany. Dla 25-latka była to już ósma wygrana w karierze. Wcześniej występował też na galach "Babilonu".

 

W walce wieczoru Adam Wieczorek pokonał przez TKO Oliego Thompsona. Na gali zobaczyliśmy też "Bombardiera". Były rywal Mariusza Pudzianowskiego potrzebował ledwie 43 sekund do pokonania "Zuluzinho", weterana gal PRIDE.

MMA Atack 4. Wyniki:

  • Adam "Siwy" Wieczorek - Oli "The Spartan" Thompson (Wieczorek wygrał przez TKO)
  • Mateusz "Muran" Murański - Vaso "Psychopath" Bakocević (Vaso wygrał na punkty)
  • Zuluzinho "Little Zulu" - Serigne Ousmane Dia "Bombardier" (Dia wygrał przez TKO)
  • Artur "Kornik" Sowiński - Piotr "Bubu" Ćwik (Sowiński wygrał wygrał na punkty)
  • Łukasz Stanek - Henry "Herculeez" Fadipe (Fadipe wygrał przez TKO)
  • Tomasz Jakubiec - David Ramires (Jakubiec wygrał na punkty)
  • Robert Bryczek - Mateusz "Pająk" Strzelczyk (Bryczek wygrał przez nokaut)
  • Filip Bątkowski - Krystian "Krycha UFC" Wilczak (Bątkowski wygrał na punkty)
  • Krystian Blezień - Mateusz Makarowski (Makarowski wygrał na punkty)
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.