Gale Fame MMA 15. Kiedy i gdzie się odbędzie? [TRANSMISJA]

Łódzka Atlas Arena w piątek 26 sierpnia ugości 15. edycję gali Fame MMA. W walce wieczoru Marta Linkiewicz zmierzy się z Anielą "Lil Masti" Bogusz, ale nie będzie to jedyny ciekawy pojedynek podczas wydarzenia. Gala rozpocznie się o godzinie 19. Gdzie obejrzeć Fame MMA 15? Stream online, karta walk.

W drugiej połowie lipca organizatorzy nadchodzącego wydarzenia ogłosili datę i miejsce gali Fame MMA 15, którą nazwano "zakończeniem wakacji". Nie odbędzie się ona jednak zwyczajowo w sobotę, a tym razem w piątek 26 sierpnia w łódzkiej Atlas Arenie.

Zobacz wideo "Na chwilę zawieszam rękawice na kołku. Nie będzie przeskakiwania z MMA do boksu"

Fame MMA 15. Kto zawalczy w kolejnej edycji?

Już przy okazji poprzedniej edycji gali twierdzono, że został pobity rekord pod względem zasięgów i sprzedanych PPV. Organizatorzy przewidywali, że nadchodzące wydarzenie może być jeszcze ciekawsze, a wszystko za sprawą pasjonujących pojedynków. 

Głównym wydarzeniem gali Fame MMA 15 będzie pojedynek Marty "Linkimaster" Linkiewicz z Anielą "Lil Masti" Bogusz, które w walce wieczoru zmierzą się o "pas królowej". Będzie to ich drugie spotkanie w oktagonie. Rewanż stoczą także Kacper Błoński i Marcin Dubiel. Tym razem pojedynek odbędzie się w formule no limit w klatce rzymskiej.

Ciekawie zapowiada się także starcie Arkadiusza Tańculi z Jackiem Murańskim oraz jego synem Mateuszem. To czy dojdzie do starcia między aktorem a ojcem Mateusza Murańskiego, jest uzależnione od tego, czy 33-latek będzie miał siłę na następny pojedynek. 

Na karcie walk znajdują się również starcia z udziałem profesjonalistów. Mowa między innymi o pojedynku Marcina "Polish Zombie" Wrzoska z Mariuszem "Sariusem" Gollingiem. Obaj zawodnicy zmierzą się na zasadach bokserskich. 

Więcej informacji na stronie głównej Gazeta.pl

Fame MMA 15. Karta walk

  • walka wieczoru: Marta "Linkimaster" Linkiewicz vs Aniela "Lil Masti" Bogusz
  • co-main event: Marcin "Xayoo" Majkut vs Mikołaj "Konopskyy" Tylko (K1)
  • Mariusz "Sarius" Golling vs Marcin "Polish Zombie" Wrzosek (boks)
  • Kacper "Crusher" Błoński vs Marcin Dubiel (walka w klatce rzymskiej bez limitu)
  • Arkadiusz Tańcula vs Jacek "Muran" Murański (walka w klatce rzymskiej)
  • Arkadiusz Tańcula vs Mateusz "Muran" Murański
  • Franciszek "Franio" Rusiecki vs Jakub "Paramaxil" Frączek (K1)
  • Rafał "Takefun" Górniak vs Filip Zabielski (K1)
  • Jamel i Jamil Neffati vs Radosław "Warjat Radek" Kapias i Patryk Woźniak

Fame MMA 15. Gdzie i kiedy oglądać? 

Gala Fame MMA 15 odbędzie się w piątek 26 sierpnia w łódzkiej Atlas Arenie, a rozpoczęcie planowane jest na godzinę 19:00. Wydarzenie jest dostępne do obejrzenia wyłącznie w systemie PPV, do którego dostęp kosztuje 29,99 zł (dostęp do gali 48h po wydarzeniu, jakość 720p) lub 34,99 zł (dostęp do gali 168h po wydarzeniu, jakość 1080p).

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.