Don Kasjo znów prowokuje Artura Szpilkę. Szybka kontra

Artur Szpilka przygotowuje się do swojej drugiej walki w MMA. Tymczasem do potencjalnej walki z byłym pięściarzem po raz kolejny nawiązał Kasjusz "Don Kasjo" Życiński. - W walce ze Szpilką idę po nokaut - zapowiada.

Artur Szpilka efektownie rozpoczął przygodę z MMA. Podczas gali KSW 71 w Toruniu były bokser pokonał Siergieja Radczenkę, zmuszając go do odklepania w drugiej rundzie. Teraz przygotowuje się do drugiej walki w klatce, którą stoczy na gali High League 4. Jego przeciwnikiem będzie mistrz Polski w K1, Denis "Bad Boy" Załęcki.

Zobacz wideo Artur Szpilka oczami Don Kasjo. "Skromny chłopak"

Don Kasjo ponownie odgraża się Szpilce. Ten szybko odpowiada

Od dłuższego czasu o nadziejach na walkę ze Szpilką mówi otwarcie zawodnik walk freak-fightowych Kasjusz "Don Kasjo" Życińsk. W czerwcu jasno stwierdził, że były pięściarz nie miałby z nim żadnych szans. - Zleję go w jego dyscyplinie, gdzie on był na wysokim światowym poziomie, ja byłem tylko na amatorskim lata temu. Jak będzie wszystko dograne, to jestem pewny, że go znokautuję - powiedział. To spotkało się z szybką i bardzo wymowną reakcją pretendenta do mistrzostwa świata WBC w wadze ciężkiej. - Poprawiajcie mi humor - napisał na swoim Twitterze.

Więcej treści sportowych znajdziesz też na Gazeta.pl

Jan Błachowicz i Jiri ProchazkaProchazka sprowadza Błachowicza na ziemię. "Nigdy ci nie obiecałem walki"

Ostatnio "Don Kasjo" udzielił wywiadu "Super Expressowi". Choć rozmowa ta nie została jeszcze opublikowana, już teraz wiadomo, że zawodnik walk freak-fightowych ponownie nawiązał do potencjalnej walki z byłym bokserem. - W walce z Arturem Szpilką idę po nokaut - cytowali dziennikarze, zapowiadając cały wywiad. Także tym razem Szpilka krótko i konkretnie odniósł się do pewnego siebie potencjalnego rywala. - Ten "wariat" to w ogóle oderwany od rzeczywistości jest - skomentował zawodnik na Twitterze.

Maja Staśko i Malik MontanaMaja Staśko vs Malik Montana przed High League 4. "Umów się"

Szpilka kolejną walkę w klatce odbędzie już 17 września w Arenie Gliwice. W walce wieczoru o pas mistrzowski w wadze muszej zmierzą się Natalia "Natsu" Karczmarczyk i Lexy Chaplin.

Więcej o: