Fame MMA odkrywa karty. Zapowiada wielki rewanż. "Chyba wiecie, co to oznacza"

Fame MMA za pośrednictwem mediów społecznościowych informuje o szczegółach najbliższej gali. Już wiadomo, że jej bohaterami będą Marcin Dubiel i Kacper Błoński.

Gala Fame MMA 15 odbędzie się 27 sierpnia 2022 roku. Lokalizacja nie jest jeszcze znana. Nie brakuje jednak przypuszczeń, że wydarzenie zawita na Stadion Narodowy.

Zobacz wideo Szpilka nie uwierzył w nokaut Pudzianowskiego. Kulisy gali KSW 70 [WIDEO]

Fame MMA odkrywa karty

Freakowa federacja potwierdziła, że na najbliższej gali walki stoczą Marcin Dubiel oraz Kacper Błoński. Pierwszy z nich może się pochwalić aż 2,4 milionami obserwujących na Instagramie, a drugiego śledzi ponad milion użytkowników. Obaj zawodnicy walczyli już ze sobą podczas Fame MMA 8, być może teraz dojdzie do rewanżu, który wzbudziłby wielkie emocje.

Rafael Fiziev (12-1) pokonał Rafaela dos Anjosa Były mistrz UFC znokautowany. Rafaela dos Anjos runął na deski [WIDEO]

Dodatkowo atmosferę przed zbliżającą się pierwszą konferencją podgrzewa wpis największej freak-fightowej federacji w Polsce, który jasno sugeruje, że Błońskiego czeka rewanż. - Chyba wiecie, co to oznacza. Rewanż! - napisano.

Do tej pory Błoński stoczył trzy pojedynki. Jeden z jego poprzednich rywali Sylwester Wardęga jeszcze dochodzi do siebie po kontuzji, więc nie jest brany pod uwagę. Do pojedynku mogą więc stanąć wspomniany Dubiel albo Mateusz "Fit Lovers" Janusz.

Kogo jeszcze zobaczymy na gali Fame MMA 15?

Od kilku dni FAME MMA przedstawia zawodników, którzy zawalczą na piętnastej edycji gali. Fani będą mogli obejrzeć walki z udziałem Rafała "Takefuna" Górniaka, Mariusza "Sariusa" Gollinga, czy Franciszka "Frania" Rusieckiego. Dodatkowo wiemy już, że ma więcej niż jeden raz dojść do starć w klatce rzymskiej, co jest nowością na tego typu gali. Fanów FAME MMA czeka także pojedynek bez limitu czasowego. 

Pierwsza konferencja nadchodzącej gali odbędzie się 20 lipca 2022 roku o godzinie 20:00 w Hotelu Doubletree by Hilton w Łodzi. To na niej poznamy kolejnych uczestników i pełnie zestawienie walk na FAME MMA 15.

Serigne Ousmane Dia 'Bombardier' i Mariusz Pudzianowski Pudzianowski odpowiada "Bombardierowi". "Jestem gotowy w każdej chwili"

Więcej o: