Gamrot bez hamulców. Ależ radość. "Jestem przyszłym mistrzem" [WIDEO]

Kamery UFC wychwyciły szaloną radość Mateusza Gamrot po jego kolejnym kapitalnym występie w amerykańskiej federacji.

Mateusz Gamrot (21-1) zanotował kolejny kapitalny występ. 31-letni Polak odniósł czwartą wygraną z rzędu w UFC. Tym razem pokonał na punkty Armana Tsarukyana (18-3). Kamery UFC wychwyciły szaloną radość Polaka z szatni. - Numer jeden! Tak jest! Kur..! Tak jest! Wiedziałem, że tak będzie! Jestem przyszłym mistrzem! Pięć walk i cztery bonusy! - krzyczał radosny Gamrot, po czym przytulił trenera Mike'a Browna z klubu American Top Team.

Zobacz wideo Lewandowski numerem jeden na liście życzeń Barcelony? Potwierdza kataloński dziennikarz

- Jestem szczęśliwy, że pokazałem swój talent światu. Teraz wszyscy wiedzą, kim jest Mateusz Gamrot. Nie odczuwałem zbyt ciosów rywala. Ale może to przez adrenalinę i jutro coś poczuję dopiero. Jestem bardzo wdzięczny mojemu klubowi i sparingpartnerom. A co teraz? Chciałbym się zmierzyć z Justinem Gaethje. Mam do niego ogromny szacunek, to jeden z najbrutalniejszych zawodników dywizji lekkiej. Po walce pogratulował mi nawet Chabib Nurmagomiedow. Powiedział, że jestem dobrym zawodnikiem i że na pewno w przyszłości zmierzę się z Islamem Machaczewem. Teraz chcę się zmierzyć z Gathje, a potem z Islamem. Plan jest prosty - oświadczył Gamrot na konferencji prasowej.

Wcześniej Polak pokonał Scotta Holtzmana, Jeremy'ego Stephensa oraz Diego Ferreirę. Przegrał jedynie - po bardzo wyrównanej walce - w debiucie w amerykańskiej federacji z Guramem Kutateladze.

UFC Las Vegas. Wyniki reszty walk:

  • 170 lb: Shavkat Rakhmonov (16-0) pok. Neila Magny’ego (26-9) przez poddanie (gilotyna)
  • 265 lb: Josh Parisian (15-5) pok. Alana Baudota (8-4) przez TKO (GNP)
  • 155 lb: Thiago Moises (16-6) pok. Christosa Giagosa (19-10) przez poddanie (RNC)
  • 135 lb: Umar Nurmagomedov (15-0) pok. Nate’a Manessa (14-2) jednogłośną decyzją (30-25, 30-26, 30-27)
  • 185 lb: Chris Curtis (29-8) pok. Rodlofo Vieirę (8-2) jednogłośną decyzją (3 x 29-28)
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.