"To byłaby to nie lada gratka dla wszystkich fanów MMA". Kolejny rywal zgłasza się do Pudzianowskiego

Darko Stosić to kolejny zawodnik, który chce walczyć z Mariuszem Pudzianowskim. - Byłaby to nie lada gratka dla wszystkich fanów MMA - uważa Serb.

Darko Stosić, który w niższej kategorii wagowej stoczył cztery pojedynki w UFC (bilans 1-3), w wadze ciężkiej był niepokonany do lutego tego roku. Wtedy podczas gali KSW 67 w Warszawie pokonał go Phil De Fries, który zakończył walkę przed czasem.

Zobacz wideo Szpilka do trenera w szatni: "On mnie nie zamroczył". Kulisy gali KSW 71

Artur Szpilka i Don KasjoDon Kasjo prowokuje Artura Szpilkę. "Zleję go, znokautuję"

"Byłaby to nie lada gratka dla wszystkich fanów MMA"

Teraz Darko Stosić chce walczyć z Mariuszem Pudzianowskim, który w MMA ma bilans: 17 zwycięstw i 7 porażek.

- Ku mojemu zdziwieniu większość z was chce, żebym walczył z polską legendą Mariuszem Pudzianowskim. Jeśli chodzi o mnie, z radością przyjmę tę walkę, jeśli KSW jest nią zainteresowana. Myślę, że byłaby to nie lada gratka dla wszystkich fanów MMA - napisał Darko Stosić na Instagramie.

 

Kilka dni temu Pudzianowskiego prowokował też Phillip de Fries. Brytyjczyk umieścił w mediach społecznościowych filmik, nawiązujący do motywu z filmu "Karate Kid". Mistrz KSW próbuje na nim złapać muchę pałeczkami, a gdy mu się to nie udaje, uderza się łapką w twarz, a na jego dłoni pojawia się krew. - - Czy Pudzianowski to potrafi? - pytał ironicznie de Fries.

Conor McGregor i Floyd Mayweather JrWielki rewanż McGregora z Mayweatherem możliwy? Potwierdzenie szybko usunięte

Mariusz Pudzianowski ostatni raz walczył pod koniec maja w Łodzi. Dość sensacyjnie pokonał Michała Materlę w walce wieczoru na gali KSW 70.

Więcej o: