Co za metamorfoza. Artur Szpilka pokazał, jak wyglądał. "Jadłem bez opamiętania"

Artur Szpilka ma za sobą udany debiut w organizacji KSW. Dwa dni po walce 33-latek zamieścił za pośrednictwem mediów społecznościowych zdjęcie, które ukazuje jego ogromną przemianę przed pierwszą walką w formule MMA.

Artur Szpilka podczas swojej pierwszej walki w KSW mierzył się z Siergiejem Radczenką. Polski zawodnik niemal kontrolował walkę i zakończył ją w drugiej rundzie. 33-latek powalił swojego rywala i rozbił go ciosami łokciem, a sędzia przerwał pojedynek. 

Zobacz wideo Szpilka: Czułem, że mój cios siadł na głowę. Radczenko zrobił takie oczy

Ziółkowski vs. RajewskiKontrowersje po walce o pas na gali KSW. "Przekonałeś sędziów. Gratulacje"

Artur Szpilka pochwalił się swoją przemianą w internecie. "Mentalnie byłem w d***e"

Walka była okazją dla ukraińskiego pięściarza na rewanż za kontrowersyjną porażkę ze Szpilką po decyzji sędziów. Choć Radczenko miał już wcześniej styczność z MMA, to nie dał rady Polakowi. Szpilka osiągnął tym większy sukces, jeżeli weźmie się pod uwagę post, który zamieścił on za pośrednictwem mediów społecznościowych: 

- Czekałem, żeby wstawić tą fotę po walce… żebyście zobaczyli, ile włożyłem pracy i niestety jak się zapuściłem po ostatniej walce, ale jadłem bez opamiętania, bo miałem operację i ogólnie mentalnie byłem w d***e. Ale dziś już nie zamierzam się martwić tylko trzymać się - napisał Szpilka.

Pięściarz z Wieliczki przez długi czas starał się zaistnieć w wadze ciężkiej, jednak nie radził sobie najlepiej w starciach z lepszymi rywalami, a ostatnią walkę w boksie stoczył w maju 2021 roku i przegrał z Łukaszem Różańskim

Więcej tego rodzaju treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Nokaut Kacpra Formeli na gali FEN 40 w OstródzieFormela obronił mistrzowski pas. Porażający nokaut na gali FEN 40

- I znowu niepokonany - żartobliwie napisał natomiast Szpilka po swojej pierwszej wygranej, udostępniając przy tym swój bilans walk w statycznym portalu "Sherdog", który jest odpowiednikiem bokserskiego "BoxReca".

Więcej o: