Mateusz "Don Diego" Kubiszyn vs. Denis "Bad Boy" Załęcki. Gdzie obejrzeć tę walkę? Transmisja

Już w poniedziałek wieczorem odbędzie się długo wyczekiwane starcie Mateusza "Don Diego" Kubiszyna z Denisem "Bad Boyem" Załęckim. Gdzie i jak obejrzeć niedawno odwołaną walkę wieczoru gali High League 3?

High League 3, czyli gala freak fightów w Ergo Arenie w Gdańsku, zakończyła się skandalem. Przed walką wieczoru między Mateuszem "Don Diego" Kubiszynem i Denisem "Bad Boyem" Załęckim zawody przerwano, bo na trybunach wybuchły bijatyki.

Zobacz wideo Szpilka komentuje debiut w KSW

- Ostatnia walka Denisa z Diego nie odbędzie się ze względów bezpieczeństwa. Niestety, dzisiaj musimy to wszystko przerwać. Zawiedzionych przepraszam i dziękuję bardzo - powiedział szef High League Malik Montana, który w sobotę (4 czerwca) późnym wieczorem wszedł do oktagonu. I zapewnił, że walka odbędzie się w innym terminie, zostanie pokazana za darmo na YouTube. Ale plany jednak się zmieniły.

Mateusz "Don Diego" Kubiszyn vs. Denis "Bad Boy" Załęcki. Gdzie obejrzeć tę walkę? Stream

Pojedynek zaplanowano na poniedziałek 20 czerwca o godzinie 20:00. Ale walka nie będzie udostępniona w serwisie Youtube. Walkę zobaczyć będą mogli kibice, którzy wcześniej zakupili dostęp PPV lub bilet na halę. Jeżeli ktoś o godzinie 20:00 w poniedziałek nie będzie mógł obejrzeć walki, to nic straconego, bo przez kolejne 24 godziny pojedynek nadal będzie dostępny w retransmisji.

Jak obejrzeć walkę "Don Diego" z Denisem Załęckim? 

 • Osoby, które kupiły bilet na galę HIGH League 3, wkrótce dostaną kod PPV ZA DARMO na mail.
 • Osoby, które kupiły PPV na galę HIGH League 3, do jutra (czwartku) dostaną dostęp ZA DARMO na HighLive.TV.
 • Jeśli nie kupiłeś dostępu na HIGH League 3, możesz dokupić dostęp do walki Załęcki vs Kubiszyn za 9,99 zł!
 

Choć na galach High League walczą głównie amatorzy celebryci, to akurat pojedynek Kubiszyna z Załęckim powinien być toczony na wysokim - jak na gale freakowe - poziomie. Dlaczego?

Kubiszyn to trzykrotny mistrz świata w amatorskim kickboxingu. W przeszłości był ratownikiem medycznym, aktualnie łączy sport z pracą na etacie strażaka w Tomaszowie Lubelskim. Załęcki to właściciel i założyciel federacji The War, który sam o sobie mówi, że ze sportami walki związany jest od dziecka. Że zaraził go nimi jego ojciec - Dawid, który sam ma na swoim koncie sukcesy w kickboxingu i walczył na... czerwcowej gali High League, gdzie pokonał w pierwszej rundzie przez techniczny nokaut Alana Kwiecińskiego. Poza tym Załęcki ma na koncie wiele nieoficjalnych walk, którymi były... uliczne starcia. Załęcki jest związany z kibicami klubu Elana Toruń.

High League 3. Wyniki pozostałych walk:

 • Alberto Simao pok. Marcina Dubiela przez decyzję sędziów
 • Robert "Robur WK" Orzechowski pok. Roberta "Hardkorowego Koksa" Burneikę w pierwszej rundzie przez TKO (kontuzja nogi)
 • Aniela "Lil Masti" Bogusz pok. Zusje Astafiewę przez decyzję sędziów (boks birmański)
 • Ewa "Kleo" Brodnicka pok. Kamilę "Kamiszkę" Wybrańczyk przez decyzję sędziów
 • Dawid "Crazy" Załęcki pok. Alana "Alanika" Kwiecińskiego w pierwszej rundzie przez TKO (K-1)
 • Kamil Kossakowski pok. Łukasza "Lukasa TV" Wdowiaka przez decyzję sędziów
 • Mateusz "Tarzan" Leśniak pok. Pawła "Scarface'a" Bombę w pierwszej rundzie przez TKO (ciosy w stójce)
 • Alan "Alan Człowieku" Godziński pok. Przemysława "Kolara" Kolarczyka w pierwszej rundzie przez TKO (ciosy w parterze)
Więcej o:
Copyright © Agora SA