Joanna Jędrzejczyk walczy z Zhang. O której walka Polki w UFC? [Transmisja]

Joanna Jędrzejczyk wraca do klatki po dwóch latach przerwy. Polka będzie miała okazję do rewanżu na Chince Weili Zhang, a pojedynek rozpocznie się w nocy z soboty na niedzielę o godzinie 05:00. Gdzie można oglądać walkę? Transmisja TV, stream online.

Pierwszy pojedynek pomiędzy Joanną Jędrzejczyk (16-4) a Weili Zhang (21-3) odbył się w marcu 2020 roku na gali UFC 248 w Las Vegas. Wówczas Polka przegrała przez niejednogłośną decyzję sędziów, ale teraz ma nadzieję na udany rewanż, który przybliży ją do walki o pas mistrzowski w kategorii słomkowej.

Zobacz wideo Joanna Jędrzejczyk będzie walczyła w KSW? "Trud i poświęcenie mają swoją cenę"

UFC 275. Joanna Jędrzejczyk chce być "najlepszym chirurgiem"

Joanna Jędrzejczyk była mistrzynią w wadze słomkowej (do 52 kg) w latach 2015-2017 i pięciokrotnie udało się jej obronić tytuł. Teraz Jędrzejczyk może się przybliżyć do walki o pas, który posiada Carla Esparza. Amerykanka sensacyjnie pokonała Rose Namajunas, choć sam pojedynek jest określany przez kibiców i ekspertów antyreklamą MMA. Niektórzy fani liczą, że Joanna Jędrzejczyk tym samym uratuje dywizję słomkową. "Nadchodzę" - napisała Polka po walce Esparza - Namajunas.

Joanna Jędrzejczyk stwierdziła w wywiadzie dla MMAjunkie.com, że chce dominować w rewanżowym pojedynku z Weili Zhang. - Muszę wcisnąć pedał gazu i być szybsza, gwałtowniejsza i sprytniejsza od pierwszych sekund walki. Nie będzie czasu do stracenia, więc od początku trzeba będzie narzucić swoją presję. To będzie zabieg medyczny. Będę najlepszym chirurgiem - przekonuje Polka. Zdaniem Jędrzejczyk Chinka już nie jest tą samą zawodniczką, co dwa lata temu.

Gdzie i kiedy oglądać walkę Joanny Jędrzejczyk z UFC 275? [Transmisja TV, stream online]

Walka Joanny Jędrzejczyk z Weili Zhang odbędzie się w nocy z soboty 11 na niedzielę 12 czerwca na gali UFC 275 w Singapurze. Polka wyjdzie do oktagonu około godziny 05:00 czasu polskiego. Transmisja TV będzie można obejrzeć w Polsacie Sport, a stream online będzie dostępna Polsacie Box Go.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.