High League 3. Gdzie i kiedy oglądać? Jak wykupić PPV? [STREAM ONLINE, KARTA WALK]

Już w sobotę 4 czerwa w trójmiejskiej Ergo Arenie odbędzie się gala High League 3. Na jedną z ciekawszych walk wieczoru zapowiada się starcie Roberta "Robura" Orzechowskiego z Robertem "Hardkorowym Koksem" Burneiką. Gdzie oglądać to wydarzenie? Stream online.

High League to druga największa federacja freak fightów w Polsc. Sobotnia gala będzie trzecim wydarzeniem organizowanym przez federację. W pierwszej walce wieczoru Natalia "Natsu" Karczmarczyk pokonała Lexy Chaplin, natomiast High League 2 zamknęło zwycięstwo Jarosława "pashaBicepsa" Jarząbkowskiego, który znokautował Michała "Owcę" Owczarzaka w drugiej rundzie.

Zobacz wideo Raper Alberto mówi o MMA, High League, Maliku Montatnie, Kizo i strzelaninie

High League 3. "Hardkorowy Koksu" wraca do walki

Jednym z najbardziej interesujących wydarzeń gali będzie powrót do klatki Roberta "Hardkorowego Koksa" Burneiki. Litewski kulturysta, którego rywalem będzie Robert "Robur" Orzechowski, zawalczy po raz pierwszy od pięciu lat. Burneika zaliczył dobry początek w MMA, pokonując Dawida Ozdobę i Marcina Najmana. Później przyszła porażka przez TKO w pierwszej rundzie pojedynku z Pawłem "Popkiem" Mikołajuwem na gali KSW 39. 

Organizatorzy zdecydowali się także zestawić ze sobą Alana "Alanika" Kwiecińskiego i Dawida Załęckiego. Wszystko za sprawą kontrowersyjnej wymiany zdań po przegranej Kwiecińskiego z Denisem Załęckim, w którą wtrącił się ojciec tego drugiego, Dawid. Teraz 45-latek będzie chciał wymierzyć sprawiedliwość "Alanikowi". Walka odbędzie się na zasadach K-1 w małych rękawicach.

High League 3. [KARTA WALK]

  •  Marcin Dubiel - Alberto,
  • Denis "Bad Boy" Załęcki - Mateusz "Don Diego" Kubiszyn,
  • Robert "Hardkorowy Koksu" Burneika - Robert "Robur" Orzechowski,
  • Aniela "Lil Masti" Bogusz - Kamila "Zusje" Smogulecka,
  • Ewa Brodnicka - Kamila "Kamiszka" Wybrańczyk,
  • Łukasz "Lukas TV" Wdowiak - Kamil Kossakowski,
  • Mateusz "Tarzan" Leśniak - Paweł "Scarface" Bomba,
  • Przemysław "Kolar" Kolarczyk - Alan "AlanCzłowiekuuu" Godziński,
  • Alan "Alanik" Kwieciński - Dawid Załęcki.

Gdzie i kiedy oglądać galę High League 3. STREAM ONLINE

Trzecia edycja gali High League odbędzie się w sobotę 4 czerwca w trójmiejskiej Ergo Arenie. Transmisja będzie dostępna do obejrzenia wyłącznie w systemie PPV na stronie highlive.tv. Podstawowy wariant PPV kosztuje 29,99 zł, natomiast wersja "Premium" kosztuje pięć złotych więcej.

Więcej o:
Copyright © Agora SA