High League 3. Gdzie i kiedy oglądać? Ile wynosi PPV? [STREAM, KARTA WALK]

Trzecia gala High League odbędzie się 4 czerwca w trójmiejskiej Ergo Arenie. Jedną z najciekawszych walk może być ta pomiędzy Robertem "Roburem" Orzechowskim a Robertem "Hardkorowym Koksem" Burneiką. Gdzie oglądać to wydarzenie? Stream online.

High League to druga, obok FAME MMA, największa federacja freak fightów w Polsce, której twarzą jest raper Malik Montana. W dwóch poprzednich edycjach nie brakowało ciekawych pojedynków. Na inaugurację Natalia "Natsu" Karczmarczyk pokonała Lexy Chaplin w walce wieczoru, a na High League 2 Jarosław "pashaBiceps" Jarząbkowski znokautował Michała "Owcę" Owczarzaka w drugiej rundzie.

Zobacz wideo Sześć lat temu był amatorem, dziś jest multimilionerem. Polski fenomen, król freak fightów

High League 3. "Hardkorowy Koksu" wraca po pięciu latach

Jednym z najciekawszych zestawień na High League 3 jest starcie Roberta "Hardkorowego Koksa" Burneiki z Robertem "Roburem" Orzechowskim. Litewski kulturysta wraca do klatki po pięciu latach. Burneika przegrał przez TKO w pierwszej rundzie pojedynku z Pawłem "Popkiem" Mikołajuwem na gali KSW 39. Wcześniej kulturysta pokonał Dawida Ozdobę oraz Marcina Najmana. "Robur" z kolei będzie debiutował w formule MMA.

Organizatorzy gali High League 3 zdecydowali się też na szalone zestawienie. Po tym, jak Alan "Alanik" Kwieciński wykrzykiwał coś w stronę Denisa Załęckiego i jego ojciec Dawid chciał wymierzyć sprawiedliwość Kwiecińskiemu, federacja zestawiła obu panów na gali. Pojedynek odbędzie się na zasadach K-1 w małych rękawicach.

High League 3. [KARTA WALK] 

  • Marcin Dubiel - Alberto,
  • Denis "Bad Boy" Załęcki - Mateusz "Don Diego" Kubiszyn,
  • Robert "Hardkorowy Koksu" Burneika - Robert "Robur" Orzechowski,
  • Aniela "Lil Masti" Bogusz - Kamila "Zusje" Smogulecka,
  • Ewa Brodnicka - Kamila "Kamiszka" Wybrańczyk,
  • Łukasz "Lukas TV" Wdowiak - Kamil Kossakowski,
  • Mateusz "Tarzan" Leśniak - Paweł "Scarface" Bomba,
  • Przemysław "Kolar" Kolarczyk - Alan "AlanCzłowiekuuu" Godziński,
  • Alan "Alanik" Kwieciński - Dawid Załęcki.

Gdzie i kiedy oglądać galę High League 3? STREAM ONLINE

Trzecia edycja gali High League odbędzie się 4 czerwca w trójmiejskiej Ergo Arenie. Transmisja będzie dostępna do obejrzenia wyłącznie w systemie PPV na stronie highlive.tv. Podstawowy wariant PPV kosztuje 29,99 zł, natomiast wersja "Premium" kosztuje pięć złotych więcej.

Więcej o:
Copyright © Agora SA