Sensacyjny ruch. Gwiazda FAME MMA idzie do "Don Kasjo"

Norman Parke wystąpi na najbliższej gali Prime MMA Show, czyli federacji Kasjusza "Don Kasjo" Życińskiego. Zgodę na taki występ wyraziło FAME MMA.

Popularność Parke'a w Polsce została zapoczątkowana dzięki jego trylogii z Mateuszem Gamrotem. Po trzecim pojedynku, który zakończył się dla niego porażką zawodnik z Irlandii Północnej zdecydował się stoczyć walkę z Don Kasjo podczas Fame MMA 10 w boksie. Wygrał po pięciu ciężkich rundach.

Zobacz wideo Szpilka wchodzi w świat MMA. "Nie potrafię niczego poza walką"

Mariusz Pudzianowski i Michał Materla Pudzianowski wyciągnął rękę do Materli, a ten go zdominował. Aż nim rzuciło [WIDEO]

Parke powalczy w federacji "Don Kasjo"

Jeśli chodzi o boks, Parke stoczył później jeszcze dwie walki. Najpierw na kartach punktowych wygrał z Maciejem Jewtuszko, a następnie przegrał po 15-minutowym pojedynku z Borysem Mańkowskim. W 2022 roku stoczył jedną walkę w MMA, pokonując Pawła "Popka" Mikołajuwa podczas Fame MMA 13.

Teraz Parke będzie walczył dla federacji Prime Show MMA, której twarzą jako Kasjusz "Don Kasjo" Życiński. Na ten moment jednak nie wiadomo jeszcze, z kim zmierzy się podczas nadchodzącego wydarzenia, które 9 lipca odbędzie się w Gdyni.

Norman Parke podpisał nową umowę z Fame MMA

Co jednak ciekawe, "Stormin" nie zakończył swojej przygody z Fame MMA. Okazuje się, że zanim doszło do potwierdzenia jego umowy z organizacją "Don Kasjo", 35-latek podpisał nowy kontrakt z Fame.

Dawid Mirkowski, podejrzany o udział w zabójstwie na Nowym Świecie Dawid Mirkowski poszukiwany w związku z zabójstwem na Nowym Świecie. "Jeden z największych talentów"

"Niestety czerwcowy występ Normana Parke w jednej z topowych federacji MMA zza oceanu nie dojdzie do skutku. Stormin bardzo liczył na tę walkę, dlatego za zgodą FAME, jednorazowo wystąpi na konkurencyjnej gali. Podpisaliśmy z nim nowy kontrakt na trzy kolejne walki i już niedługo ogłosimy z kim zmierzy się w oktagonie FAME" - czytamy w oficjalnym komunikacie Fame MMA.

Aktualna karta walk - Prime MMA SHOW 2:

  • Norman Parke vs ?
  • Bombardier vs Stifler
  • Marcin Wrzosek vs ?
  • Dominika Rybak vs ?
  • Kapela vs ?
  • Mateusz "Milu" Mil vs Mikołaj Jędruszczak
  • Piotr Kaluski vs ?
Więcej o: