"Chudzian". Tak wygląda Pudzianowski przed walką z Materlą. Ale metamorfoza

Mariusz Pudzianowski mocno zmienił się przed walką z Michałem Materlą na KSW 70. Były strongman znacznie zredukował wagę, co zaskoczyło wielu kibiców.

Mariusz Pudzianowski już w sobotni wieczór zmierzy się z Michałem Materlą w walce wieczoru podczas gali KSW 70. Pojedynek ten określa się jako starcie legend i zdecydowanie jest to trafiony tytuł. Obaj zawodnicy mają już ogromne doświadczenie w MMA

Zobacz wideo

Mariusz Pudzianowski zmienił się nie do poznania. Kibice nadali mu nowy przydomek

Mariusz Pudzianowski już 23 razy w swojej karierze wychodził do oktagonu. Wygrał 16 razy, z czego 9 przez nokaut. Ostatnio zanotował serię czterech zwycięstw z rzędu. Pokonał kolejno Erko Juna, Nikolę Milanovicia, Łukasza Jurkowskiego i Ousmane "Bombardiera" Dię.

Mariusz Pudzianowski zakłada się z fanką. Zawody w zrywaniu wiśniPudzianowski założył się z fanką o... rwanie wiśni. "Rzucasz się z siekierą na słońce"

Więcej treści sportowych znajdziesz też na Gazeta.pl

Jeszcze większe doświadczenie w klatce ma Michał Materla, jeden z weteranów polskiego MMA. Walka z Pudzianowskim będzie dla niego już 40. w karierze. 37-letni zawodnik wygrał aż 31 pojedynków, a przegrał tylko osiem. 

Tradycyjnie na dzień przed galą odbyła się ceremonia ważenia. Mariusz Pudzianowski wniósł na wagę 116 kilogramów, czyli dokładnie o 15,5 więcej niż jego rywal. Michał Materla waży bowiem 100,5 kilograma. Choć "Pudzian" zdecydowanie góruje nad swoim rywalem, jeśli chodzi o wagę, podczas piątkowego spotkania zaskoczył wyglądem. Sylwetka byłego strongmana w ostatnim czasie mocno się zmieniła. 

Pudzianowski od kilku tygodni ciężko pracował nad zbiciem wagi. 45-latek regularnie publikował w mediach społecznościowych zdjęcia swoich postępów. Choć jego sylwetka nadal robi ogromne wrażenie, patrząc na zdjęcia sprzed kilku lat, widać ogromną różnicę. Popularny sportowiec znacznie schudł, co nie umknęło uwadze kibiców. Jeden z nich w komentarzu pod zdjęciem napisał "CHUDZIAN". 

Mariusz PudzianowskiMariusz Pudzianowski facebook/Mariusz Pudzianowski

Jak "Pudzian" przygotował się do walki z Michałem Materlą, ostatecznie przekonamy się w sobotni wieczór. Zapraszamy do śledzenia relacji tekstowej na Sport.pl oraz w aplikacji mobilnej Sport.pl LIVE.

AGHistoryczne KSW 70 przed nami. Pudzianowski vs Materla. Gdzie oglądać?

Więcej o: