Pudzianowski założył się z fanką o... rwanie wiśni. "Rzucasz się z siekierą na słońce"

- Paulinie rzuciłem wyzwanie. Powiedziała, że chce ode mnie 10 takich koszulek - powiedział Mariusz Pudzianowski, a stojąca przy nim kobieta momentalnie dodała: "Bardzo!". Na nagraniu widzimy zawodnika MMA w koszulce z napisem: "Pudzianator". Fance bardzo spodobała się motyw, a teraz będzie miała szansę wygrać aż 10 sztuk w tym stylu w zawodach... rwania wiśni.

Mariusz Pudzianowski (16-7 1NC, 11 KO) zjawił się w Łodzi przed galą KSW 70, aby dopełnić formalności związanych z walką. Przypomnijmy, że 45-latek zmierzy się w sobotę w walce wieczoru z Michałem Materlą (31-8, 11 KO, 13 Sub). Zanim jednak wejdą do klatki, trzeba było m.in. sprawdzić wagę wszystkich zawodników biorących udział w wydarzeniu.  

Zobacz wideo Sport.pl FIGHT:

Pudzianowski założył się z fanką. "Kładę na stół 10 koszulek"

Przy tej okazji Pudzianowski trafił na fankę, Paulinę. Zamienił z nią kilka słów i jak się okazało, oboje uznali, że założą się w dość nietypowej sprawie. - Kładę na stół 10 koszulek. Za 3 miesiące zbliża się sezon na wiśnie, a jak dobrze wiecie, to ja jestem sadownikiem. I robimy taki zakład: jeśli wygra ze mną w rwaniu wiśni przez 8 godzin, startujemy razem przykładowo o 8 rano. I wygra ze mną, stawiam jej 10 koszulek i czterogwiazdkowy hotel z pełnym zakwaterowaniem - powiedział Pudzianowski w nagraniu opublikowanym na jego Instagramie

DLOKA Ile zarabia Pudzianowski w KSW? "Sześć zer po jakiejś cyfrze"

Więcej treści sportowych znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

- Fantastycznie. Lecimy z tym - odpowiedziała Paulina na propozycję Pudzianowskiego. - Rzuciłaś się z siekierą na słońce - dodał jeszcze na koniec zawodnik MMA. Być może za trzy miesiące, o których mówił Pudzianowski poznamy zwycięzcę wspomnianego zakładu. 

Gala KSW 70 odbędzie się w sobotę 28 maja w łódzkiej Atlas Arenie. Jej rozpoczęcie zaplanowane jest na godzinę 19:00. Transmisja będzie dostępna tylko i wyłącznie na platformie Viaplay. Jak wspomnieliśmy, w walce wieczoru zmierzą się Mariusz Pudzianowski i Michał Materla, których różni blisko 16 kg wagi. Pudzian waży 116 kg, a Materla - 105,5 kg. Karta walk wygląda następująco: 

Pudzianowski radzi Lewandowskiemu Pudzianowski podpowiada Lewandowskiemu ws. transferu. "Tanio skóry nie sprzedaj"

Więcej o: