Ile zarabia Pudzianowski w KSW? "Sześć zer po jakiejś cyfrze"

- Naprawdę dobrze nam się pracuje i nie jest to żadna tajemnica, że są to sześciocyfrowe rachunki. Więc ja na KSW nie narzekam, bardzo dobrze nam się pracuje już 13 lat i nigdy nie mieliśmy kłopotów finansowych - wyjawił Pudzianowski w Kanale Sportowym.

Od debiutu Mariusza Pudzianowskiego w KSW minęło już 13 lat. Zawodnik przyznawał, że miała to być jedynie chwilowa przygoda, ale jak widać, znacząco się przedłużyła. Na ten moment nic nie wskazuje na to, żeby 45-latek miał skończyć ze sportami walki

Zobacz wideo Szpilka czeka na debiut w KSW. "To będzie ciekawa historia"

Ile Mariusz Pudzianowski zarabia w KSW? Zawodnik wyjawił, że zgarnia fortunę

Mariusz Pudzianowski najbliższą walkę stoczy na KSW 70, która odbędzie się 28 maja w Łodzi. Jego przeciwnikiem będzie Michał Materla. Rywal Pudzianowskiego to jeden z najbardziej doświadczonych zawodników w KSW, a także jest mistrzem wagi ciężkiej. Na byłego strongmana czeka więc wielkie wyzwanie. Walka wzbudza gigantyczne emocje i fani nie mogą się doczekać tego starcia. 

Już dziś Jan Błachowicz walczy o obronę pasa UFC! Gdzie i kiedy oglądać galę UFC 267? [TRANSMISJA]Mistrz UFC chce walki z Błachowiczem. "To brzmi dobrze"

Wielu ciekawi także kwestia zarobków Pudzianowskiego. Zawodnik był gościem w Kanale Sportowym, gdzie prowadzący program Mateusz Borek poruszył ten temat. 45-latek udzielił niejednoznacznej odpowiedzi. - Naprawdę dobrze nam się pracuje i nie jest to żadna tajemnica, że są to sześciocyfrowe rachunki. Więc ja na KSW nie narzekam, bardzo dobrze nam się pracuje już 13 lat i nigdy nie mieliśmy kłopotów finansowych - powiedział Pudzianowski. 

Borek nie zamierzał odpuszczać i spytał wprost - To jest sześć cyfr, czy sześć zer po jakiejś cyfrze? Były strongman udzielił bardzo krótkiej, ale konkretnej odpowiedzi - sześć zer po jakiejś cyfrze - dodał Pudzianowski. Z tych słów łatwo można zrozumieć, że zawodnik dzięki kontraktowi z KSW zarabia przynajmniej milion złotych. 

Więcej tego rodzaju treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

W formule MMA niedługo debiut zaliczy Artur Szpilka. Były pięściarz weźmie udział w gali KSW 71, która odbędzie się 18 czerwca w Arenie w Toruniu. Jego przeciwnikiem będzie Siergiej Radczenko. 

Marian Ziółkowski, mistrz KSWKSW ogłosiło walkę wieczoru podczas gali KSW 71. Debiut Szpilki

Więcej o: