Gamrot stracił zęba na treningu przed walką w UFC. "Nie ma miękkiej gry" [WIDEO]

- Nie ma miękkiej gry! - tak skomentował swoje przygotowania do walki podczas zbliżającej się gali UFC, Mateusz "Gamer" Gamrot, podczas których stracił zęba.

Mateusz "Gamer" Gamrot zmierzy się 25 czerwca z Armanem Carukjanem. Będzie to piąte starcie Polaka w UFC. "Gamer" do pojedynku trenuje w poznańskim klubie Czerwony Smok. 

Zobacz wideo Ondrasek deklaruje walkę o powrót do ekstraklasy. "Nigdzie się nie wybieram"

UFC. Mateusz Gamrot stracił zęba na treningu

Podczas jednego z treningów Mateusz Gamrot stracił zęba, czym podzielił się na swoich mediach społecznościowych. Do zdarzenia doszło w trakcie pojedynku treningowego z Borysem Mańkowskim. - Nie ma miękkiej gry! - powiedział zawodnik UFC, komentując wydarzenia z treningu i dodając - Będzie grubo!

Więcej artykułów o podobnej treści znajdziesz na portalu Gazeta.pl

Podczas treningu urazów doznał także Borys Mańkowski, z którym mierzył się Gamrot. Mańkowski zaprezentował obrażenia twarzy, których nabawił się w trakcie przygotowań. - Jakby ktoś traktował nasze przygotowania niezbyt poważnie, to uwierzcie, że są poważne - skomentował zawodnik UFC.

Dawid Załęcki, Denis Załęcki vs. Alan KwiecińskiSzalony pomysł High League. Alan Kwieciński zawalczy z ojcem swojego pogromcy

Mateusz Gamrot zawalczy o pas

Starcie z Armanem Carukjanem będzie dla Gamrota ważne w kontekście walki o mistrzowski pas. Jeśli Polak wygra, to wykona ważny krok w kierunku awansu do czołowej dziesiątki rankingu, a także walki o pas. Gamrot zajmuje aktualnie 12. miejsce w rankingu UFC w kategorii lekkiej. 

Artur SzpilkaMateusz Borek: Szpilka? Dopóki będzie walczył, będę się o niego bał

Mateusz Gamrot miał za sobą bardzo udany poprzedni rok, kiedy to trzy walki zakończył, pokonując swoich rywali przed czasem. Dzięki temu wywalczył nagrodę "Heraklesa" dla najlepszego polskiego zawodnika MMA.

Walka z Carukjanem zaplanowana jest na 25 czerwca podczas gali UFC Fight Night w Las Vegas. Zawodnicy zmierzą się w pięciu rundach. Wielu ekspertów sportów walki uważa, że Carukjan będzie najtrudniejszym przeciwnikiem Polaka w jego dotychczasowych występach w UFC.

Więcej o: