Szalony pomysł High League. Alan Kwieciński zawalczy z ojcem swojego pogromcy

29-letni Alan Kwieciński (2-5) ostatnio przegrywa, ale wciąż nie daje za wygraną. Bohater "Warsaw Shore" przegrał ostatnio z Denisem Załęckim na gali High League, a teraz zmierzy się z Dawidem, ojcem Denisa. Organizatorzy przekonują, że "45-latek ma duże doświadczenie w walkach jako streetfighter".

Na freakowych galach MMA do bijatyk dochodzi nie tylko w klatce. Wie o tym Alan Kwieciński, który niedawno przegrał z Mateuszem Murańskim na gali FAME. "Alanik" pierwszy cios otrzymał już na konferencji prasowej. Niedługo później Kweiciński pojawił się także na konferencji prasowej High League i znowu został uderzony.

Zobacz wideo Raper Alberto mówi o MMA, High League, Maliku Montatnie, Kizo i strzelaninie

Kwieciński, który na co dzień trenuje w warszawskim klubie WCA, podszedł pod scenę i zaczął coś wykrzykiwać w kierunku Denisa Załęckiego, z którym przegrał kilka miesięcy temu. Na reakcje ze strony otoczenia Załęckiego nie trzeba było długo czekać. Na widowni doszło do sporej awantury, bo m.in. Dawid, ojciec Denisa, sam chciał wymierzyć sprawiedliwość i doszło do szarpaniny.

Federacja High League uznała, że to dobry moment, aby zestawić obu panów. 

- "Alanik" po raz kolejny wyjaśni konflikt. Tym razem jego rywalem będzie ojciec Denisa Załęckiego, Dawid! Załęcki senior po raz pierwszy zawalczy w starciu zawodowym. Ma jednak duże doświadczenie w walkach jako streetfighter. Można być pewnym, że "Crazy" w starciu z "Alanikiem" da z siebie wszystko. Znając charakter jego syna, Denisa, musimy być gotowi na bardzo mocne uderzenia również w wykonaniu Dawida! - czytamy w informacji prasowej High League. Pojedynek odbędzie się na zasadach K-1 w małych rękawicach.

Na czerwcowej gali wystąpi też syn Dawida, Denis "Bad Boy" Załęcki. Jego rywalem będzie mistrz walk na gołe pięści, Mateusz "Don Diego" Kubiszyn.

Jakie jeszcze czekają nas starcia na High League 3?

W jednej z głównych walk HIGH League 3 dojdzie do pojedynku dwóch światów. Naprzeciw siebie w klatce staną raper i streetfighter, Alberto Simao, oraz gwiazda mediów społecznościowych i YouTube’a, Marcin Dubiel. W innym freak-fighcie zmierzą się kulturyści Robert "Robur WK" Orzechowski i Robert "Hardkorowy Koksu" Burneika. Z kolei w brutalnym boksie birmańskim skonfrontują się Aniela "Lil Masti" Bogusz i Zusje Astafiewa. W birmańskim boksie dozwolone są uderzenia głową.

Więcej o: