Pudzianowski mocno oberwał. "Nos rozbity, ale tak musi być" [WIDEO]

W sobotę 28 maja odbędzie się gala KSW 70, podczas której główną walką będzie pojedynek Mariusza Pudzianowskiego z Michałem Materlą. Obaj zawodnicy intensywnie trenują przed wydarzeniem, co szczególnie widać po twarzy Pudzianowskiego.

Konfrontacja Pudzianowskiego z Materlą budzi ogromne zainteresowanie fanów KSW oraz mediów. Nic dziwnego bowiem w oktagonie staną naprzeciw siebie niezwykle doświadczeni fighterzy. Nie dziwi także fakt, że obaj intensywnie przygotowują się do walki.

Zobacz wideo Szpilka czeka na debiut w KSW. "To będzie ciekawa historia"

KSW 70: Pudzianowski ucierpiał na treningu

Efektami swoich treningów na Instagramie oraz Facebooku podzielił się Mariusz Pudzianowski. Fighter ucierpiał podczas jednego z pojedynków, co widać po jego zakrwawionej twarzy. 

Michał MaterlaMaterla nabija się z Pudzianowskiego. Szpilka opublikował wideo. "Polska górą"

- Przedostatnie sparingi zaliczone. Trzy razy po pięć minut i za każdym razem nowy przeciwnik. Chłopaki po 100 kilo, młodzi po 25 lat, ale gonią i mordę rozbijają, ale nikt nie powiedział, że będzie lekko - powiedział w filmiku zamieszczonym na swoim profilu Pudzianowski.

- Nos rozbity, ale tak musi być - dodał były strongman. 

Więcej artykułów o podobnej treści znajdziesz na portalu Gazeta.pl.

Pudzianowski vs Materla walką wieczoru. Materla podgrzał atmosferę

Pojedynek Pudzianowskiego z Materlą wzbudza ogromne zainteresowanie miłośników MMA. Także sam Michał Materla zdecydował się dość wyraźnie podgrzać atmosferę przed starciem z byłym strongmanem. Materla zamieścił filmik w którym parodiuje Pudzianowskiego, w którym na koniec krzyczy: "Polska górą, Polska górą". Wideo także wywołało dyskusję pośród fanów.

Aleksandar Rakić przejdzie operację, a później chce rewanżu z BłachowiczemRywal Błachowicza z zerwanym więzadłem. Może pauzować nawet rok

Jeśli chodzi o sytuację obu fighterów przez walką w rankingu KSW, to Pudzianowski zajmuje trzecie miejsce w kategorii wagi ciężkiej. Materla jest natomiast piąty w kategorii wagi średniej. 

Gala KSW 70 odbędzie się 28 maja od 19:00. Transmisja na platformie Viaplay.

Więcej o: