Materla nabija się z Pudzianowskiego. Szpilka opublikował wideo. "Polska górą"

Michał Materla nagrał film, na którym parodiuje Mariusza Pudzianowskiego z czasów jego występów w zawodach Strongman. - Polska górą! - krzyczy do kamery 38-latek. Wideo w mediach społecznościowych opublikował Artur Szpilka.

W sobotę 28 maja na gali KSW 70 dojdzie do długo wyczekiwanego pojedynku pomiędzy Mariuszem Pudzianowskim i Michałem Materlą. To stracie będzie walką wieczoru na łódzkiej Atlas Arenie. Rywalizację sportowców zakontraktowano w limicie wagi ciężkiej, w której Materla wystąpi po raz pierwszy. 

Zobacz wideo Szpilka czeka na debiut w KSW. "To będzie ciekawa historia"

Michał Materla parodiuje Pudzianowskiego. "Polska górą"

Pojedynek wzbudza ogromne zainteresowanie wśród kibiców MMA. Dodatkowo emocje przed starciem postanowił zwiększyć Materla, który zakpił z rywala. 38-latek nagrał film, na którym parodiuje Pudzianowskiego z czasów jego rywalizacji w zawodach Strongman. Na końcu wideo Materla krzyczy do kamery "Polska górą, Polska górą". To słynny okrzyk, który wielokrotnie po zwycięstwie wybrzmiewał z ust pięciokrotnego mistrza świata Strongman

Aleksandar Rakić przejdzie operację, a później chce rewanżu z BłachowiczemRywal Błachowicza z zerwanym więzadłem. Może pauzować nawet rok

Nagranie w mediach społecznościowych udostępnił Artur Szpilka, który oczekuje na swój debiut w KSW. Jednak filmik nie spodobał się wielu fanom, którzy krytycznie ocenili parodię Materli. "Gorzej, jak Mariusz go porządnie trafi, wtedy już nie będzie tak wesoło", "Do tej pory byłem 50:50, ale po tym filmiku już nie mam wątpliwości", "Nawet jakby Michał był pierwszy w kulach, to by nic nie dało", "Następny dostanie lekcję pokory" - to tylko kilka komentarzy pod postem opublikowanym na Facebooku. 

Pudzianowski vs Materla - pozycje w KSW

Mariusz Pudzianowski znajduje się na trzecim miejscu w rankingu KSW, w kategorii ciężkiej. Taki wynik zawdzięcza czterem ostatnim triumfom. Były strongman pokonał Erko Juna, Nikolę Milanovicia, Łukasza Jurkowskiego i senegalskiego "Bombardiera".

Z kolei Michał Materla jest piątym w hierarchii zawodnikiem wagi średniej KSW. Wyżej sklasyfikowani są Paweł Pawlak, Scott Askham, Mamed Chalidow i aktualny mistrz tej kategorii Roberto Soldić.

Więcej informacji na stronie głównej Gazeta.pl

Paweł 'Popek' MikołajuwPopek wraca do ringu. I to na gołe pieści. "Krwawe RAM PAM PAM!"

Gala KSW 70 odbędzie się w sobotę 28 maja w łódzkiej Atlas Arenie. Jej rozpoczęcie zaplanowane jest na godzinę 19:00. Transmisja będzie dostępna tylko i wyłącznie na platformie Viaplay. 

Więcej o: