Fanka chciała wtargnąć do oktagonu UFC. Szybko pożałowała swojej decyzji [WIDEO]

Podczas gali UFC 274 w amerykańskim Phoenix jedna z fanek próbowała wtargnąć do oktagonu, jednak szybko poradziła sobie z nią ochrona. Natrętna kobieta na długo zapamięta nauczkę, którą dostała.

W niedzielę w Phoenix odbyła się gala UFC 274. Kibice sportów walki mieli okazję śledzić kilka interesujących pojedynków. W walce wieczoru zmierzyli się Charles Oliveira i Justin Gaethje. Brazylijczyk w efektownym stylu rozprawił się ze swoim rywalem już w pierwszej rundzie. 

Zobacz wideo Polski pięściarz opowiada o walce z Whytem i sparingach z Furym. "Bawił się ze mną"

Niecodzienna sytuacja podczas gali UFC 274. Kobieta z widowni próbowała wbiec do oktagonu

O gali najsłynniejszej federacji MMA na świecie jest głośno za sprawą jeszcze jednego wydarzenia. W sieci pojawiło się bowiem wideo, na którym widać, jak jedna z fanek znajdujących się na widowni, próbuje wtargnąć do oktagonu. Sytuacja miała miejsce już po wspomnianej walce wieczoru. Kobieta przez chwile przygotowywała się do swojej "akcji", po czym ruszyła w stronę klatki. 

Bombardier"Don Kasjo" rozbił bank na "Bombardiera". "Świat freaków to coś zupełnie innego"

Więcej treści sportowych znajdziesz też na Gazeta.pl

Fanka jednak mocno przeliczyła się, myśląc, że faktycznie uda jej się wejść do oktagonu. Spotkała się bowiem ze zdecydowaną reakcją ochrony. Kobieta pilnująca klatki, natychmiast odepchnęła szturmującego intruza. W efekcie nieodpowiedzialna fanka zaliczyła bolesny upadek. Nie wiadomo, jak potoczyła się dalej jej historia. Pewne jest jednak, że na długo zapamięta tę nauczkę. Nagranie można zobaczyć poniżej. W szybkim tempie obejrzało je ponad pół miliona osób.

Mężczyzna, który sfilmował całe zdarzenie i umieścił je w popularnym serwisie TikTok zaznaczył, że nie zna osobiście owej kobiety. Po prostu znalazł się w jej bezpośrednim sąsiedztwie na trybunach podczas gali UFC

Alan Kwieciński vs Mateusz MurańskiAwantura na konferencji FAME MMA. Murański apelował o spokój, a sam zaatakował [WIDEO]

Więcej o: