43 sekundy walki i polski nokaut roku. "Poza granicą ludzkiej wyobraźni" [WIDEO]

W niezwykle efektowny sposób zakończyła się jedna z walk podczas gali HFO 12 w Ostrołęce. Maciej Tercjak wysokim kopnięciem znokautował Aleksego Ziemkiewicza, kończąc pojedynek po zaledwie 43 sekundach. Komentatorzy przyznali, że "może to być jeden z nokautów roku w Polsce".

Dla Macieja Tercjaka udział w gali HFO 12 w Ostrołęce był debiutem w organizacji HFO Kickboxing. Pojedynek z przedstawicielem gospodarzy Aleksym Zienkiewiczem trwał zaledwie 43 sekundy. W tym czasie debiutant popisał się efektowną serią ciosów bokserskich, po czym zdecydował się na wysokie kopnięcie.

Zobacz wideo Szpilka czeka na debiut w KSW. "To będzie ciekawa historia"

Carla Esparza i Joanna JędrzejczykRose Namajunas sensacyjnie traci pas. Joanna Jędrzejczyk: Nadchodzę

Efektowny nokaut na gali HFO 12

Ziemkiewicz nie był w stanie zareagować na celne kopnięcie Tercjaka i upadł na deski. Sędzia tego pojedynku nie miał innego wyjścia, jak zakończyć walkę. Zawodnik z Ostrołęki długo do siebie dochodził, przez co niezbędna była interwencja służb medycznych.

- To jest kandydat do nokautu roku w Polsce, bez podziału na dyscypliny sportów walki. To, co zrobił tutaj Maciej Tercjak, wykracza poza granicę ludzkiej wyobraźni - opisywali w trakcie transmisji komentatorzy TVP.

Spektakularny nokaut w UFCJedno kopnięcie zmieniło losy walki. Niesamowity nokaut na gali UFC [WIDEO]

Walką wieczoru podczas gali HFO 12 w Ostrołęce był pojedynek Alana Kalskiego z Tomaszem Koniecznym. Ten pierwszy zdołał nawet posłać rywala na deski, ale ten zdołał się pozbierać. W trzeciej rundzie odwdzięczył się lewym sierpowym, który okazał się decydujący w tej walce.

Więcej o: