Skandaliczna awantura na konferencji High League. To już przesada [WIDEO]

Zdążyliśmy się już przyzwyczaić, że na konferencjach prasowych High League dochodzi do awantur, ale środowa burda była już przesadą. Ochrona musiała rozdzielać zawodników na widowni, pośród kibiców. - Nie spodziewałem się, że coś się będzie pruł - relacjonował Denis Załęcki, który zaatakował Alana Kwiecińskiego.

Świat freak fightów rośnie w siłę. Poważną konkurencją dla FAME MMA robi się organizacja High League, której twarzą jest raper Malik Montana. W środę odbyła się konferencja prasowa, na której - jak to zwykle bywa w tym biznesie - doszło do sporej awantury.

Zobacz wideo Raper Alberto mówi o MMA, High League, Maliku Montatnie, Kizo i strzelaninie

Ale od początku. Na trzeciej gali High League ma dojść do walki Denisa "Bad Boya" Załęckiego z Mateuszem "Don Diego" Kubiszynem. I jak na gale freakowe powinna to być walka na wysokim poziomie sportowym. "Don Diego" to utytułowany kickbokser, który niedawno został mistrzem federacji Gromda, czyli boksu na gołe pięści. Z kolei Załęcki (również były zawodnik Gromdy), może nie jest wybitnym technikiem, ale dysponuje ogromną siłą ciosu. Przekonali się już o tym Jussi Halonen (na gali EFM) i Alan Kwieciński. I właśnie ten drugi stał się nieoczekiwanym gościem na środowej konferencji.

Kwieciński, który na co dzień trenuje w warszawskim klubie WCA, podszedł pod scenę i zaczął coś wykrzykiwać w kierunku Załęckiego, a także pokazał mu środkowy palec. Na reakcje ze strony otoczenia Załęckiego nie trzeba było długo czekać. Na widowni doszło do sporej awantury, bo m.in. ojciec Denisa sam chciał wymierzyć sprawiedliwość i doszło do szarpaniny. Denis też podbiegł do Alana i uderzył go w tył głowy z otwartej ręki.

 

- Nie spodziewałem się, że coś się będzie pruł. Ale jak już zaczął mnie obrażać, to zobaczyłem, że mój ojciec się już zagrzał. Później ja jeszcze dobiegłem, ale tata prosił mnie, bym już go nie bił. Mówił, że plaskacz wystarczył. Niech się cieszy, że dostał z otwartej ręki. Ch** go wie, czy czegoś nie odj***ł i nie pójdzie gdzieś zeznawać. Ja takim nie ufam, więc nie będę ryzykował. Jestem pewien, że dojdzie do drugiej naszej walki. To jest samobójca. Pcha się na wózek - mówił Denis Załęcki na kanale "MMA-bądź na bieżąco"

W walce wieczoru czerwcowej gali raper Alberto zmierzy się z Marcinem Dubielem, popularnym twórcą internetowym.

 

Karta walk na High League 3:

  • Walka wieczoru: Alberto Simao vs Marcin Dubiel
  • Co-main event: Robert "Robur WK" Orzechowski vs Robert "Hardkorowy Koksu" Burneika
  • Aniela "Lil Masti" Bogusz vs Kamila "Zusje" Smogulecka (walka na zasadach boksu birmańskiego)
  • Denis "Bad Boy" Załęcki vs Mateusz "Don Diego" Kubiszyn
  • Ewa Brodnicka vs Kamila "Kamiszka" Wybrańczyk
  • Łukasz "Lukas TV" Wdowiak vs Kamil Kossakowski
  • Alan "Alan Człowieku" Godziński vs Przemysław "Kolar" Kolarczyk
  • Paweł "Scarface" Bomba vs Mateusz "Tarzan" Leśniak
Więcej o: