FAME MMA 14. Norman Parke w klatce rzymskiej. Gdzie i kiedy oglądać? [STREAM, KARTA WALK]

Gala FAME MMA 14 rozpocznie się 14 maja o godzinie 20:00 w krakowskiej Tauron Arenie. W walce wieczoru dojdzie do pojedynku pomiędzy dwoma YouTuberami, ale w trakcie gali odbędzie się walka o mistrzowski pas do 77 kg. Gdzie i kiedy oglądać galę? Stream online.

Pod koniec marca kibice mogli obejrzeć 13. edycję gali FAME MMA, gdzie Paweł "Unboxall" Smektalski pokonał Sergiusza "Nitro" Górskiego w walce wieczoru. Półtora miesiąca później federacja zorganizuje kolejną odsłonę gali freak-fight i w ostatnim pojedynku znów dojdzie do pojedynku pomiędzy YouTuberami, debiutującymi w federacji FAME MMA. Mowa o Tomaszu "Gimperze" Działowym oraz Mateuszu "Trombie" Trąbce.

Zobacz wideo Sześć lat temu był amatorem, dziś jest multimilionerem. Polski fenomen, król freak fightów

FAME MMA 14. Jedna z zawodniczek z kontuzją. Walka zagrożona?

Do gali FAME MMA 14 pozostały niewiele ponad dwa tygodnie, ale jedna z walk jest zagrożona. Mowa o starciu pomiędzy Klaudią "Sheeyą" Kołodziejczyk a Katarzyną "LalaLuną" Aleksander. "Sheeya" opublikowała zdjęcie rentgenowskie ręki i poinformowała, że zmaga się ze złamaniem awulsyjnym, czyli oderwaniem fragmentu kości ze strony aparatu mięśniowego. Na ten moment nie znamy oficjalnej decyzji, czy Kołodziejczyk zostanie dopuszczona do pojedynku przez lekarzy.

Jednym z interesujących pojedynków na gali będzie starcie pomiędzy Piotrem "Szeli" Szeligą a Normanem "Storminem" Parke. Zawodnicy starli się przed FAME MMA 13, a Szeliga próbował uderzyć Irlandczyka. Ostatecznie walka została zakontraktowana na dystansie trzech rund po trzy minuty w formule K-1 i w małych rękawicach. Miejscem pojedynku będzie słynna klatka rzymska.

FAME MMA 14. Karta walk

  • walka wieczoru: Tomasz "Gimper" Działowy vs Mateusz "Tromba" Trąbka
  • co-main event: Agata "Fagata" Fąk vs Monika "Mona" Kociołek
  • walka o mistrzowski pas do 77 kg: "Wiewiór" vs "Krycha"
  • Sergiusz "Nitro" Górski vs Marcin "Xayoo" Majkut
  • Piotr "Szeli" Szeliga vs Norman "Stormin" Parke
  • Robert Karaś vs Adam "AJ" Josef
  • Klaudia "Sheeya" Kołodziejczyk vs Katarzyna "LalaLuna" Aleksander
  • Mariusz "Hejter" Słoński vs Dawid Malczyński
  • Alan "Alanik" Kwieciński vs Mateusz "Muran" Murański

Gdzie i kiedy oglądać FAME MMA 14?

Gala FAME MMA 14 odbędzie się 14 maja tego roku w krakowskiej Tauron Arenie. Rozpoczęcie gali planowane jest na godzinę 20:00. Transmisja będzie dostępna do obejrzenia wyłącznie w systemie PPV po wykupieniu subskrypcji za 29,99 zł (dostęp do gali 48h po wydarzeniu, jakość 720p) lub 32,99 zł (dostęp do gali 72h po wydarzeniu, jakość 1080p).

Więcej o: