Fame MMA ogłosiło transfer. "Jeden z najpopularniejszych zawodników"

Fame MMA przedstawiło swoim kibicom swój najnowszy transfer. Według federacji jest to "jeden z najpopularniejszych zawodników MMA z Japonii". Według zapowiedzi, już wkrótce będzie gościł na jedej z gal.

Niedawno zakończyło się Fame MMA 13, a już 14 maja w krakowskiej Tauron Arenie odbędzie się kolejna edycja tej gali. Tym razem największe emocje będzie wzbudzać walka wieczoru pomiędzy "Trombą" a "Gimperem". Część karty walk oraz eventów została już ogłoszona. 

Zobacz wideo Izu Ugonoh zdradza kulisy ostatniej walki. "Miałem ogromny problem"

Fame MMA przedstawiło nowego zawodnika. To Mikuru Asakura

Wkrótce w oktagonie ma pojawić się prawdziwa gwiazda mieszanych sztuk walki. Federacja poinformowała, że wkrótce na jednej z gal pojawi się Mikuru Asakura. To jeden z najsłynniejszych zawodników MMA w Japonii. Popularność z pewnością miała ogromny wpływ na to, że włodarze Fame MMA zdecydowali się nawiązać współpracę właśnie z Asakurą. Na Instagramie obserwuje go niemal 700 tys. followersów, natomiast na Youtube przekroczył liczbę 2,4 mln subskrybentów. Dodatkowo jednak Asakura całkiem nieźle radzi sobie pod względem sportowym. Stoczył 19 walk, z czego przegrał tylko trzy. Pozostałe 16 zakończyły się jego wygraną.

Więcej treści sportowych znajdziesz również na Gazeta.pl

"FAME MMA przekracza granice! Wkrótce będziemy mieli przyjemność gościć na naszej gali Mikuru Asakurę. Jest to zdecydowanie jeden z najpopularniejszych zawodników MMA z Japonii. Z kim chcielibyście go zestawić w zwariowanym pojedynku freak fight na gali FAME MMA?" – napisano na Instagramie federacji.

 

Na galach Fame MMA walczą przede wszystkim internetowi celebryci, ale w oktagonie pojawiają się również osoby, które miały już do czynienia ze sportem. Taką postacią jest chociażby Norman Parke, który kiedyś walczył w UFC. W Fame MMA udział brał również Borys Mańkowski, który jest byłym mistrzem KSW.

Uprawiała seks z trzema raperami. Mało? "Bił matkę". Teraz są absolutnymi gwiazdami

Marta Linkiewicz zyskała gigantyczną popularność, kiedy w sieci pochwaliła się, że uprawiała seks z trzema raperami z Rae Sremmurd. Esmeralda Godlewska także chciała trafić na plotkarskie portale – najpierw występując w programie "Ex na plaży", później eksponując biust na Instagramie, a potem śpiewając z siostrą kuriozalną wersję świątecznej kolędy. Patostreamer Daniel "Magical" Zwierzyński zyskał obserwujących dzięki pijackim transmisjom na Youtube, w czasie których wyzywał i bił matkę i jej konkubenta, i w pijackim szale dewastował mieszkanie. A niedługo potem został skazany za popieranie nożownika, który zamordował prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza.

Co łączy wszystkie te postacie? Że walczyły - bądź wciąż walczą - na galach Fame MMA. A określenie patocelebryci pasuje do nich idealnie. O nowym zjawisku w sportach walki przeczytacie w tekście Antoniego Partuma - TUTAJ.

Więcej o: