Kiedy walka Pudzian - Materla? Gdzie oglądać KSW 70? [TRANSMISJA, STREAM]

Już w sobotę 28 maja w łódzkiej Atlas Arenie odbędzie się gala KSW 70. W walce wieczoru dojdzie do spotkania legend polskiej organizacji - Mariusza "Pudziana" Pudzianowskiego (16-7 1NC, 11 KO) i Michała Materli (31-8, 11 KO, 13 Sub). Gdzie i kiedy oglądać galę? Transmisja TV, stream online.

Jeszcze do niedawna nikt się nie spodziewał takiego pojedynku, ale teraz okazuje się, że rzeczywiście do niego dojdzie. Mariusz "Pudzian" Pudzianowski zmierzy się w walce wieczoru gali KSW 70 z Michałem Materlą. Będzie to wielkie starcie legend najpopularniejszej organizacji MMA w Polsce, a dojdzie do niego już w sobotę 28 maja w łódzkiej Atlas Arenie. Początek gali jest zaplanowany na godzinę 19:00. 

Zobacz wideo Arabia Saudyjska w teorii najłatwiejszym rywalem Polaków. Ale wcale nie będzie łatwym

"Pudzian" kontra Materla w walce wieczoru. Gala KSW 70 zbliża się wielkimi krokami

Mariusz Pudzianowski wielokrotnie zapowiadał już, że stoczy jeszcze tylko kilka walk i kończy sportową karierę, ale na razie nic na to nie wskazuje. "Pudzian" nie potrafi zakończyć przygody, którą rozpoczął dokładnie 11 grudnia 2009 roku, kiedy to na gali KSW 12 na Torwarze bez problemu uporał się z Marcinem Najmanem. Pomimo upływu lat były strongman wciąż potrafi efektownie wygrywać, co udowodnił swoją ostatnią walką na KSW 64. 45-latek ciężko znokautował w niej senegalskiego "Bombardiera".

Materla i Pudzianowski ładnych kilka lat temuPudzianowski kontra Materla. Dlaczego KSW ogłosiło tak dziwną walkę? [KOMENTARZ]

Jednak teraz stanie przed zdecydowanie trudniejszym wyzwaniem, ponieważ naprzeciwko niego stanie inna legenda Konfrontacji Sztuk Walki - Michał Materla. Starcie obu panów będzie głównym wydarzeniem zbliżającej się gali KSW 70, którą nazwano nawet "Legend vs. Legend". 

Więcej treści sportowych znajdziesz też na Gazeta.pl

Materla w tym roku wrócił do klatki KSW po dwóch latach i był to bardzo efektowny powrót. 38-letni zawodnik ze Szczecina pokonał przez TKO Jasona Radcliffe'a na gali KSW 66: Ziółkowski vs. Mańkowski. Teraz postara się to samo zrobić z "Pudzianem", który ma mniejsze doświadczenie, ale ma przewagę w warunkach fizycznych.

Nie ujawniono jeszcze całej karty walk KSW 70, ale wiadomo już, że oprócz starcia "Pudziana" z Materlą zobaczymy także pojedynek Ivana Erslana (11-1 1NC, 7 KO, 1 Sub) z Rafałem Kijańczukiem (11-4, 10 KO). Bohaterem majowej gali będzie na pewno także Radosław Paczuski (3-0, 2 KO), który nie ma jeszcze potwierdzonego rywala. 

Jan BłachowiczAnderson znieważył Błachowicza. "Doiłem go jak krowę"

Gdzie i kiedy oglądać galę KSW 70?

Gala KSW 70: Legend vs. Legend z walką wieczoru "Pudzian" kontra Materla odbędzie się w sobotę 28 maja w łódzkiej Atlas Arenie. Jej rozpoczęcie zaplanowane jest na godzinę 19:00. Transmisja będzie dostępna tylko i wyłącznie na platformie Viaplay. 

Więcej o: