Wielki powrót do KSW możliwy. "Zegar tyka"

Marcin Różalski wraca do KSW? Wiele na to wskazuje! "Różal" w rozmowie z myMMA.pl zdradził, że być może jego start niedługo zostanie ogłoszony. - To prędzej czy później wyjdzie (...). Wyjdzie wtedy, kiedy wszystko będzie tip top poukładane - wyznał sportowiec.

"Różal" może wrócić do KSW. Zawodnik w 2017 roku opuścił federację po walce z Fernando Rodriguesem, gdzie zdobył mistrzowski pas w wadze ciężkiej. Teraz pojawiły się domysły, że sportowiec może wrócić pod ich skrzydła. Wszystko przez zdjęcie "Różala" z Maciejem Kawulskim, które krąży po sieci. 

Antek KrólikowskiKrólikowski zakłada nowy biznes. "Dojdzie do skandalu na międzynarodową skalę"

Zobacz wideo Trening Jana Błachowicza. "Ręce zaczynają chodzić na odpowiednich obrotach"

Zdjęcie wywołało sporo dyskusji na temat przyszłości płockiego sportowca. Pytany o szczegóły wizyty w siedzibie KSW odpowiada: 

– Jest to tajemnica poliszynela – wyznał w rozmowie z myMMA.pl "Różal". – To normalne, że prędzej czy później to wyjdzie. Może inaczej: miejmy nadzieję, że wyjdzie, bo wyjdzie wtedy, jak wszystko będzie na tip-top poukładane, jak wszystko się zgra. Wtedy wszystko wyjdzie, mam nadzieję, i nie będzie żadnych przeszkód – dodał.

Robert Karaś zawalczy na FAME MMA 14Polski rekordzista świata debiutuje w FAME MMA

Różalski zaznaczył, że pewne sprawy przeciągnęły się w czasie z powodów osobistych, jednak zaznaczył, że jest coś na rzeczy. – Teraz jesteśmy już po słowie, zegar tyka i lada dzień wszystko się okaże – dodał sportowiec. Pytany o to, kiedy może dojść do oficjalnego ogłoszenia szacuje, że może być za półtora miesiąca.

Marcin Różalski stoczył w sumie 11 walk w MMA, z czego jego bilans wynosi: 7 zwycięstw (4 przez nokauty, 2 przez poddania, 1 przez decyzję sędziów). Różalski ma na koncie 4 porażki. Ostatnią odniósł 31 października 2015, gdy poddał walkę z Jamesem McSweeney'em.

Więcej o: