Powrót Popka i walka w meksykańskich rękawicach. Gdzie i kiedy oglądać FAME MMA 13?

Starcie "Popka" z Normanem Parke i pojedynek Adriana "Polaka" Polańskiego z Amadeuszem "Ferrarim" Roślikiem w meksykańskich rękawicach. To tylko część interesujących pojedynków na gali FAME MMA 13. Gdzie i kiedy oglądać? Stream online.

Poprzednia gala FAME MMA 12 odbyła się w listopadzie ubiegłego roku w trójmiejskiej Ergo Arenie. Kasjusz "Don Kasjo" Życiński stoczył dwa pojedynki i wygrał zarówno z Marcinem Wrzoskiem, jak i Michałem "Boxdelem" Baronem. W walce wieczoru Arkadiusz Tańcula wygrał z Jackiem Murańskim w tzw. klatce rzymskiej. Teraz przed nami FAME MMA 13 i potencjał na kilka hitowych pojedynków.

Zobacz wideo Sześć lat temu był amatorem, dziś jest multimilionerem. Polski fenomen, król freak fightów

FAME MMA 13. Zmiana zasad w walce "Polaka" z "Ferrarim"

Jednym z najciekawszych pojedynków na FAME MMA 13 będzie ten pomiędzy Adrianem "Polakiem" Polańskim a Amadeuszem "Ferrarim" Roślikiem. Pierwotnie była przewidziana jedna runda bez limitu czasowego, ale ze względu na kontuzję "Ferrariego" dojdzie do pojedynku bokserskiego w meksykańskich rękawicach. To rękawice wykonane ze specjalnego materiału i są specjalnie dopasowywane do dłoni zawodnika. Kciuk jest specjalnie wygięty dla odpowiedniego ułożenia pięści.

Innym interesującym pojedynkiem będzie starcie Pawła "Popka" Mikołajuwa z Normanem "Storminem" Parke. Prawdopodobnie to będzie najciekawsza walka pod kątem sportowym. W przeszłości "Popek" walczył m.in. z Mariuszem Pudzianowskim, natomiast Parke walczył dla takich federacji, jak KSW oraz UFC. Zawodnik z Irlandii Północnej był też mistrzem KSW w wadze lekkiej. - Zabiorę ci te złote łańcuchy, złote zęby, zabiorę wszystko. Skończysz w samych gaciach - wygrażał się na ostatniej konferencji Norman Parke.

FAME MMA 13. Karta walk

  • Sergiusz "Nitro" Górski vs Paweł "Unboxall" Smektalski
  • Popek vs Norman Parke
  • Amadeusz Ferrari vs Adrian Polak
  • Marta "LinkiMaster" Linkiewicz vs Karolina "Way of blonde" Brzuszczyńska
  • Pasut vs Jakub "Japczan" Piotrowicz
  • Rafał "Takefun" Górniak vs Mariusz Hejter Słoński
  • Piotr "Szeli" Szeliga vs Gabriel "Arab" Al-Sulwi
  • Paweł "Ponczek" Sikora vs Dawid Malczyński
  • Patryk "Patrykos" Domke vs Kuba Post

Jak oglądać FAME MMA 13?

Trzynasta edycja gali FAME MMA rozpocznie się w sobotę 26 marca o godzinie 19:30. Gala będzie dostępna do obejrzenia wyłącznie w systemie pay-per-view. Najtańsza opcja wykupienia transmisji na platformie famemma.tv wynosi 27,99 zł.

Więcej o: