Conor McGregor aresztowany. Auto warte fortunę zostało skonfiskowane

Conor McGregor po raz kolejny ma problemy. Gwiazdor UFC został zatrzymany przez policję, tym razem wskutek niebezpiecznej jazdy. Jednocześnie funkcjonariusze zatrzymali luksusowy samochód Irlandczyka, którego wartość to prawie 200 tys. dolarów.

O zatrzymaniu 33-latka poinformowało irlandzkie "Independent". McGregor miał się dopuścić popełnienia licznych przestępstw drogowych i trafił do aresztu. Po usłyszeniu zarzutów i wpłaceniu kaucji gwiazdor UFC wyszedł na wolność, a jednocześnie zwrócono mu skonfiskowanego Bentleya o wartości około 200 tys. dolarów

Zobacz wideo Joanna Jędrzejczyk będzie walczyła w KSW? "Trud i poświęcenie mają swoją cenę"

McGregor może trafić do więzienia

Irlandzkie media przekazały, że McGregor w przyszłym miesiącu ma się zjawić na rozprawie w sądzie okręgowym w Blanchardstown. W tym samym miejscu w 2017 roku odpowiadał za przekroczenie prędkości. 33-latkowi grozi kara grzywny w wysokości do pięciu tysięcy euro, sześć miesięcy pozbawienia wolności lub obie te kary.

W rozmowie z mediami rzecznik Conora McGregora przekazał, że zawodnik MMA był w drodze na siłownię, kiedy to został zatrzymany za "domniemane wykroczenia drogowe". Irlandczyk musiał się również poddać testom na obecność narkotyków i alkoholu w organizmie.

Kolejne problemy z prawem McGregora

Dla byłego podwójnego mistrza UFC nie są to pierwsze problemy z prawem. W 2019 roku Irlandczyk uderzył w barze starszego mężczyznę, któremu nie spodobała się jego marka alkoholi. Rok wcześniej McGregor został oskarżony o napaść na tle seksualnym, a tego samego roku, tuż przed galą UFC 223 rzucił drabiną w autobus, w którym znajdowali się zawodnicy organizacji i ludzie z narożników.

Po raz ostatni w oktagonie Conor McGregor pojawił się w lipcu 2021 roku. Na gali UFC 264 w Las Vegas przegrał z Dustinem Poririerem wskutek poważnej kontuzji nogi. Niewykluczone, że Irlandczyk w tym roku wróci do walki. Dana White, szef UFC wspominał, że być może 33-latek będzie gotów do walki jesienią.

Więcej o: