Youtuberzy w walce wieczoru i powrót "Popka". Gdzie i kiedy oglądać Fame MMA 13? [TRANSMISJA, KARTA WALK]

Już w najbliższą sobotę 26 marca w Arenie Gliwice odbędzie się gala Fame MMA 13. W walce wieczoru Sergiusz "The Nitrozyniak" Górski zmierzy się z Pawłem "Unboxallem" Smektalskim. Na gali zobaczymy także kilka innych gwiazd federacji m.in. rapera "Popka", czy Amadeusza "Ferrariego" Roślika. Gdzie i kiedy oglądać galę? Transmisja TV, stream online.

Poprzednia gala Fame MMA 12 odbyła się w listopadzie ubiegłego roku w trójmiejskiej Ergo Arenie. W walce wieczoru doszło do dość wyjątkowego starcia Arkadiusza Tańculi z Jackiem Murańskim, która odbyła się w tzw. klatce rzymskiej. Triumfował ten pierwszy, który dość poważnie uszkodził sporo starszego od siebie przeciwnika. Na gali nie zabrakło także niespodzianek takich jak porażka gwiazdy KSW Marcina Wrzoska z Kasjuszem "Don Kasjo" Życińskim.

Zobacz wideo Pracownik ośrodka sportowego ukradł pieniądze przeznaczone na pomoc dla uchodźców

Wielkie pojedynki na Fame MMA 13. Powrót Popka

Kolejna gala Fame MMA 13 zapowiada się jeszcze ciekawiej niż ta poprzednia. Tym razem w walce wieczoru zobaczymy długo wyczekiwaną walkę youtuberów - Sergiusza "The Nitrozyniaka" Górskiego z Pawłem "Unboxallem" Smektalskim. Oprócz tego czeka nas wielki powrót do oktagonu rapera "Popka", który skrzyżuje rękawice z byłym zawodnikiem KSW i UFC Normanem Parke. 

KSW 68 w RadomiuKSW szykuje prawdziwy hit. Starcie mistrzów. "Superfight"

To jednak nie koniec. Niezwykle ciekawie zapowiada się dopełnienie trylogii pomiędzy Adrianem "Polakiem" Polańskim a Amadeuszem "Ferrarim" Roślikiem. Obaj panowie od dawna są w otwartym konflikcie, który próbowali rozwiązać już dwukrotnie. Dwa razy kończyło się zwycięstwem "Polaka", ale za każdym razem werdykt wzbudzał ogromne kontrowersje. Tym razem ma być jednak zupełnie inaczej, choć nie obyło się bez komplikacji. 

Oprócz tych trzech pojedynków w oktagonie zobaczymy jeszcze kilka innych gwiazd federacji Fame MMA między innymi Martę "Linkimaster" Linkiewicz, która zmierzy się z Karoliną "Way of blonde" Brzuszczyńską, czy Piotra "Szeli" Szeligę, który zawalczy z Gabrielem "Arabem" Al-Sulwim.

Karta walk Fame MMA 13

  • Sergiusz "Nitro" Górski vs Paweł "Unboxall" Smektalski
  • Popek vs Norman Parke
  • Amadeusz Ferrari vs Adrian Polak
  • Marta "LinkiMaster" Linkiewicz vs Karolina "Way of blonde" Brzuszczyńska
  • Pasut vs Jakub "Japczan" Piotrowicz
  • Rafał "Takefun" Górniak vs Mariusz Hejter Słoński
  • Piotr "Szeli" Szeliga vs Gabriel "Arab" Al-Sulwi
  • Paweł "Ponczek" Sikora vs Dawid Malczyński
  • Patryk "Patrykos" Domke vs Kuba Post

Roberto SoldićTo już się dzieje. Roberto Soldić nadchodzi. Gwiazdy UFC, drżyjcie

Gdzie i kiedy oglądać Fame MMA 13? 

Gala Fame MMA 13 odbędzie się w sobotę 26 marca w Arenie Gliwice. Rozpoczęcie tego wydarzenia zaplanowane jest na godzinę 19:30. Transmisja będzie dostępna tylko w systemie pay-per view. Najtańsza opcja wykupienia transmisji kosztuje 27,99 zł. 

Więcej o: