Popek ujawnia, z kim nigdy nie zawalczy. "Nawet za milion dolarów. Zwykłe śmiecie"

Wielkimi krokami zbliża się gala Fame MMA 13, na której Popek zmierzy się z Normanem Parke. Raper przed walką pytany był o ewentualne starcie z z Mateuszem lub Jackiem Murańskim. "Kórl Albanii" nie pozostawił żadnych złudzeń. - Kim oni w ogóle są? Przecież oni się bić nie umieją - mówił w programie "FACE2FACE".

Już 26 marca Popek zmierzy się w co-main evencie Fame MMA 13 z Normanem Parke. Tuż przed walką, raper był gościem programu "FACE2FACE", gdzie omawiano sobotnie starcie. W trakcie rozmowy, Popek pytany był o to, czy wszedłby do klatki z Jackiem lub Mateuszem Murańskim. Na odpowiedź "Króla Albanii" nie trzeba było długo czekać.  

Zobacz wideo "Zdobycie pasa Fame MMA nie jest moim fanatycznym celem. Najtrudniejsza jest walka z samą sobą"

DLOCZNa ich walkę czeka cała Polska? "To już prawie było dogadane"

- Nie, bo to są zwykłe śmiecie. Kim oni w ogóle są? Przecież oni się bić nie umieją. Widziałem jego walkę. Przecież to było... Instruktor krav magi? Co to, ku**a, jest? Nawet jednego ciosu nie zadawał. To już wolę wpier**l od Normana Parke'a dostać. Nie będzie wstydu. A szarpać się z tymi zerami? Nie, nawet za milion dolarów - powiedział, dodając, że  nie ma ochoty "szarpać się z tymi zerami".

- Może gdyby ci ludzie zachowali się na początku dobrze. Ja chciałem im pomóc. Ale zaczęli wymyślać, że ich publicznie obrażałem, rozmawiałem z Tańculą przez telefon... Absolutna bzdura. Zaczęli zaczepiać wszystkich. Podszedłem, tylko przeprosiłem Tańculę za ten cyrk - dodał.

Artur Szpilka i Don KasjoArtur "Szpila" Szpilka króciutko o "Don Kasjo": Weź przestań

Gala Fame MMA 13 odbędzie się w sobotę, 26 marca w Gliwicach. W walce wieczoru zmierzą się Sergiusz  "The Nitrozyniak" Górski  oraz Paweł "Unboxall"  Smektalski. Drugim pojedynkiem tego wieczoru będzie starcie "Popka" z Normanem Parke. Ponadto w klatce zawalczy m.in. Marta Linkiewicz czy Robert Pasut. 

Więcej o: