Wielka walka Polaka! Wrzosek kontra Hari. Gdzie obejrzeć galę Glory 80?

Na tę walkę czekają wszyscy fani sportów walki. Arkadiusz Wrzosek, najlepszy polski kickboxer, zamierza udowodnić, że jego poprzednie zwycięstwo nad Badrem Harim nie było przypadkowe. Gdzie można obejrzeć galę GLORY 80, na której Polak zmierzy się legendą K1?

W sobotę w belgijskim mieście Hasselt odbędzie się gala GLORY 80. W walce wieczoru zmierzą się czołowi zawodnicy kategorii ciężkiej: Jamal Ben Saddik (36-9, 29 KO) i Levi Rigters (13-1, 6 KO). Ale Polscy kibice czekają przede wszystkim na starcie Arkadiusza Wrzoska z Badrem Hari. Niestety, polska telewizja nie będzie transmitowała tej gali. Ale to nie znaczy, że nie można jej obejrzeć. Trzeba jednak słono zapłacić za taką atrakcję. Transmisja PPV będzie dostępna na stronie glorykickboxing.com w cenie 24.99 dolarów, czyli ponad stu złotych.

Zobacz wideo Sześć lat temu był amatorem, dziś jest multimilionerem. Polski fenomen, król freak fightów

"Największy comeback w historii". Polak znokautował legendę! "Oh My Gooood" [WIDEO]

- Na pewno widzę wraz z całym moim teamem szansę i możliwości, by skończyć walkę jeszcze przed czasem. Jestem pewny siebie. Jeszcze kilka lat temu u Hariego było bardzo trudno znaleźć jakieś braki. Dziś jest już inaczej. Jego organizm może być zmęczony tym sportem. I właśnie to, że jest trochę wyeksploatowany, będę chciał wykorzystać. W tym upatruje swojej szansy. Moim celem jest zmęczenie go i znokautowanie - mówił Wrzosek tuż przed pierwszą walką.

Daniel Rutkowski Takiego mistrza w KSW jeszcze nie było. Polak może przejść do historii. "To dla kasy"

Jak powiedział, tak zrobił. Legendarny Badr Hari miał przez prawie dwie rundy inicjatywę i sporą przewagę nad Polakiem, dwukrotnie posyłając go w tym czasie na deski. W końcówce drugiej rundy stało się jednak to, na co liczył Wrzosek. Będący w defensywie polski kickbokser wspaniałym kopnięciem w głowę skontrował swojego przeciwnika. Po tym ciosie Hari już się nie pozbierał, nie wrócił do walki i Polak mógł się cieszyć ze swojego największego sukcesu w karierze.

Dla 29-letniego Wrzoska była to 19. zawodowa walka w karierze, z których wygrał 14, w tym 9 przez nokaut. Od 2018 roku Polak występuje na galach największej organizacji kick-boxingu na świecie - GLORY. Bilans zawodnika Uniq Fight Team Warszawa w walkach organizowanych przez GLORY to 2 zwycięstwa i 1 porażka.

Polski kickbokser zrobił ogromne wrażenie również na swojej organizacji. "To największy comeback w historii" - emocjonował się oficjalny profil GLORY, opisując wygraną Wrzoska.

Patrice Evra i Adam Saleh Patrice Evra wchodzi do ringu. Właśnie ogłosił światu swojego rywala. Hit

Glory 80. Karta walk:

  • waga ciężka: Jamal Ben Saddik (36-9, 29 KO) vs. Levi Rigters (13-1, 6 KO)
  • waga ciężka: Arkadiusz Wrzosek (13-5, 9 KO) vs. Badr Hari (106-16, 92 KO)
  • waga super kogucia: Tiffany van Soest (22-6-2, 8 KO) vs. Manazo Kobayashi (16-3-4, 3 KO) – o pas wagi super koguciej
  • waga średnia: Ertugrul Bayrak (17-8, 5 KO) vs. Serkan Ozcaglayan (42-6, 34 KO)
  • waga lekka: Guerric Billet (33-5-1, 14 KO) vs. Nordin Ben Moh (88-8, 45 KO)
  • waga lekka: Jos van Belzen (8-1, 3 KO) vs. Jay Overmeer (25-4, 12 KO)
Więcej o: