Kossakowski wysłał wiadomość do Kapeli i ma propozycję

Ziemowit Piast Kossakowski nie może pogodzić się z porażką na gali Prime Show MMA. Kossakowski przegrał już w pierwszej rundzie z Jasiem Kapelą. Teraz domaga się rewanżu i prowokuje rywala za pomocą mediów społecznościowych.

Podczas pierwszej gali Prime Show MMA doszło do politycznego pojedynku. Lewicowy działacz Jaś Kapela zmierzył się z byłym dziennikarzem TVP Info Ziemowitem Piastem Kossakowskim. Pojedynek zakończył się już w pierwszej rundzie. Ku zaskoczeniu wielu obserwatorów, zwyciężył Kapela.

Zobacz wideo Mamed Chalidow kontra maszyna "bokser". Coś niebywałego

Kossakowski nie może pogodzić się z porażką. Chce rewanżu i prowokuje Jasia Kapelę

Starcie trudno nazwać wymianą ciosów, gdyż dość szybko Kapela sprowadził rywala do parteru i probował "udusić" Kossakowskiego. Ten zdołał się wprawdzie wyswobodzić, jednak tylko na chwilę. Kapela w dosiadzie zasypał ciosami z góry głowę oponenta, a ten musiał rozpaczliwe się bronić. Sędzia po chwili przerwał walkę.

Jaś Kapela zdradził, czy chce rewanżu z Ziemowitem KossakowskimKapela: Kossakowski nie zasługuje na rewanż

Ziemowit Piast Kossakowski kilka dni po walce wciąż nie może pogodzić się z porażką. Domaga się rewanżu i prowokuje Jasia Kapelę w mediach społecznościowych. Kossakowski jest pewien, że tym razem to on wyszedłby z oktagonu zwycięsko, 

- Redaktorze @JasKapela – nie zgrywaj takiego chojraka, udało Ci się fuksem wygrać a teraz za wszelka cenę unikas rewanżu, bo wiesz jak on się skończy. Zrobilem rachunek sumienia i jestem pewien, że wynik rewanżu będzie inny. Dla mnie kesteś po prostu tchórzem. - czytamy na Twitterze (pisownia oryginalna).

Jaś Kapela na razie nie odpowiedział na zaczepki Kossakowskiego. Postanowił natomiast wykorzystać rozgłos towarzyszący mu po walce w szczytnym celu. Zorganizował zbiórkę, z której pieniądze zostaną przeznaczone dla dzieci, które są ofiarami przemocy. 

"Kiedy cała Polska debatuje o mojej walce w MMA, wykorzystajmy tę uwagę, żeby zrobić coś dobrego. Zachęcam do wpłat i udostępniania zbiórki (...). Niech miejscem na bicie się pozostanie oktagon" - pisze Kapela.

Szymon KołeckiSzymon Kołecki w Fame MMA? "Przeciwnik już się zgodził"

Więcej o: