Prime Show MMA. PPV i karta walk. Gdzie i kiedy oglądać galę "Don Kasjo?" [STREAM ONLINE]

Prime Show MMA zadebiutuje już w najbliższą sobotę. Gala "Zadyma" będzie bowiem pierwszym wydarzeniem tej federacji na polskiej scenie freak fightów. Gdzie i kiedy oglądać pierwszą galę organizacji należącej do "Don Kasjo"? Jaka jest karta walk? Stream online.

Kasjusz "Don Kasjo" Życiński został twarzą i właścicielem nowej federacji Prime Show MMA. Pięściarz i celebryta do niedawna był największą gwiazdą Fame MMA, jednak poróżnił się z jej szefami i postanowił stworzyć konkurencyjną organizację.

Zobacz wideo Kilka prostych pytań do Peszki i Mili. Trener-kumpel czy trener-zamordysta?

KSW chce zorganizować walkę marzeń dla Polaków. To już się dzieje KSW chce zorganizować walkę marzeń dla Polaków. To już się dzieje

Kiedy pierwsza gala Prime Show MMA? Ile kosztuje PPV?

Prime Show MMA 1 odbędzie się w sobotę 19 lutego. Początek gali o godzinie 20:00. Tradycyjnie już w przypadku tego typu wydarzeń transmisji nie znajdziemy w telewizji. Walki można będzie obejrzeć jedynie w systemie PPV lub na trybunach łódzkiej Atlas Areny

Przeczytaj więcej podobnych informacji na stronie głównej Gazeta.pl.

Rywalizację freak fighterów będzie można oglądać na żywo za pośrednictwem portalu primemma.tv. w dwóch wariantach. Najtańsza opcja "Basic" za 29,99 zł oferuje transmisję w jakości 720 pikselu i dostęp do zapisu gali przez 24 godziny po jej zakończeniu. Wersja "Premium", której cena zaczyna się od 34,99 zł, gwarantuje jakość transmisji w 1080 pikseli i dostęp do zapisu przez 7 dni po zakończeniu gali.

Jan Błachowicz Jest nowa data walki Jana Błachowicza

Prime MMA. Najciekawsze pojedynki 

Poza walką Kasjusza "Don Kasjo" Życińskiego z Mateuszem "Muranem" Murańskim największe zainteresowanie budzi pojedynek Łukasza "Kamerzysty" Wawrzyniaka z "Lordem Kruszwilem". Wszystko dlatego, że patoinfluencer podczas konferencji wdał się w ostrą wymianę zdań z innym uczestnikiem gali, Ziemowitem Piastem Kossakowskim. W pewnym momencie będący pod wpływem alkoholu "Kamerzysta" rzucił w oponenta kieliszkiem, ale trafił w dziewczynkę, która znajdowała się na widowni. Interweniować musiała ochrona, a konferencja zakończyła się wielkim skandalem. Dlatego kibice są ciekawi, jak "Kamerzysta" poradzi sobie w klatce. 

Kolejnym pojedynkiem generującym emocje będzie starcie Kossakowskiego z Jasiem Kapelą. O tej walce mówi się jako konfrontacji lewicy z prawicą, ze względu na poglądy obu freak fighterów.

Prime Show MMA 1. Karta walk

 • Kruszwil vs Kamerzysta
 • Jaś Kapela vs Ziemowit Piast Kossakowski
 • Adam Soroko vs Stifler
 • Mateusz Murański vs Don Kasjo
 • Paweł Tyburski vs Łukasz Lupa
 • Ztrolowany vs Hecman
 • Dawid Ambro vs Adrian Cios
 • Medusa vs Dawid Narożny
 • Queen of the Black vs Karolina Dumała
 • Wiola Kotelecka vs Klaudia Kamińska
 • Puszbarber vs Sobota
Więcej o: