Zawodnicy Fame MMA dostali oficjalny zakaz używania dwóch słów

Kasjusz "Don Kasjo" Życiński zdradził dość nietypowe szczegóły na temat zawodników, którzy będą występować w ramach organizacji Fame MMA. W rozmowie z portalem "MMA - bądź na bieżąco" wyjawił, że uczestnicy najbliższej gali dostali niecodzienny zakaz.

Już niebawem odbędzie się premierowa gala Prime Show MMA. Jednym z potwierdzonych pojedynków, który wywołuje najwięcej emocji jest walka, w której naprzeciw siebie staną "Lord Kruszwil" i "Kamerzysta". Starcie to elektryzuje wszystkich kibiców freak fightów.

Zobacz wideo Weteran UFC zawalczy na FAME MMA. "Wybiłem mu z głowy prawdziwy sport"

"Don Kasjo" zdradza ciekawe kulisy

Organizatorem nadchodzącej gali jest Kasjusz "Don Kasjo" Życiński, którego wcześniej można było kojarzyć przede wszystkim z galami Fame MMA. Teraz wyszło na jaw, że jego stosunki z włodarzami Fame'u nie są obecnie najlepsze. Życiński zdradził przy tym, że zawodnicy występujący na galach Fame MMA dostali nietypowy zakaz.

- Nie mogą mówić o Prime Show. Nawet Arkadiusz Tańcula ma zakaz mówienia w ogóle tej nazwy, bo Fame MMA mu zakazało. Rozmawiałem dużo z zawodnikami Fame, bo znam. Mają oficjalny zakaz mówienia o naszej gali. A sporo tych zawodników będzie u nas - mówił w rozmowie z portalem mma.pl.

Gala Prime Show MMA odbędzie się już w najbliższą sobotę 19 lutego w Łodzi. Wszyscy, którzy będą chcieli ją obejrzeć będą musieli wykupić dostęp poprzez pay-per-view (PPV).

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.