Były zawodnik nie pozostawia suchej nitki na Fame MMA. "Nie szanuje ludzi"

- Fame MMA nie szanuje ludzi - stwierdził Łukasz Lupa, który nie mógł doczekać się na kolejną walkę w ramach tej federacji. Odszedł przez to do nowego projektu "Don Kasjo".

Łukasz Lupa stoczył dotychczas cztery walki dla Fame MMA. Teraz postanowił wypowiedzieć się na temat tej organizacji. W jego słowach bynajmniej nie było pochwał.

Zobacz wideo Tak trenuje Jan Błachowicz

Lepa skrytykował Fame MMA. "Tam są najważniejsze followersy"

Do wyrzucanie z siebie negatywnych emocji prawdopodobnie skusił Lupę fakt, że od maja nie mógł doczekać się kolejne walki w ramach Fame MMA. Dlatego postanowił wziąć udział w projekcie Kasjusza "Don Kasjo" Życińskiego, czyli Prime MMA.

KSW 67 De Fries vs. StosićKSW ogłosiło kolejną walkę. Znamy całą kartę gali KSW 67

Jeszcze przed pierwszą walką w ramach tego projektu, Łukasz Lupa wystąpił w programie "Prime MMA: Zadyma". Właśnie w jego trakcie skrytykował organizację, dla której wcześniej walczył. 

- Fame MMA nie szanuje ludzi, szufladkuje wszystkich, więc stwierdziłem, że trzeba iść do przodu. Tam są najważniejsze followersy, lajki na instagramie, kto ma więcej to istnieje. Jestem wolnym strzelcem - ostro stwierdził.

Pierwsza walka Lepy w ramach Prime MMA zaplanowana została 19 lutego w łódzkiej Atlas Arenie. Jego rywalem będzie Paweł Trybuski, który również odszedł od Fame MMA.

Więcej o: